Železný Brod - Železnobrodský jarmark 2016

zobrazeno 1002×

Vložil(a): dáša, 16. 4. 2016 14.56

Akce již proběhla
Region:
Liberecký kraj
Začátek akce:
3. 6. 2016, 0.00
Konec akce:
5. 6. 2016, 0.00
Telefon:
483 333 911
E-mail:
podatelna@zelbrod.cz
Web:
www.zeleznybrod.cz/cz/aktualne/kalendar-akci/detail-akce.html?eventId=15010
Adresa:
Malé náměstí
Železný Brod
Česká republika (Železný Brod náměstí)

....."Z ouřadu purkmistrovského staroslavného města Železného Brodu se všem domácím i cizím na vědomost dává, že se opět v našem městě koná slavný ŽELEZNOBRODSKÝ JARMARK"......

Vážení přátelé, příznivci jarmarečního veselí,
jarmark se nám pomalu, ale jistě blíží, proto nám dovolte pozvat vás na tuto událost.
Termín jarmarku byl stanoven s ohledem na časové možnosti provozovatelů atrakcí, abychom vám mohli nabídnout co nejširší spektrum pouťové zábavy. Těšit se tedy letos můžeme na spousty atrakcí – na náměstí 3. května, na Jiráskově nábřeží, na hasičském cvičišti a u tenisových kurtů. Pro stánky dobových prodejců bude určena zóna od mostu na nábřeží Obránců míru po Malé náměstí. Komerční stánky budou rozmístěny na Jiráskově nábřeží a na nábřeží Obránců míru od zvonice u kostela sv. Jakuba Většího dále směrem k fotbalovému hřišti. Silnice na nábřeží Obránců míru bude zcela uzavřena a v Husově ulici bude platit obousměrný provoz.

PROGRAM:
Kompletní line-up jarmarku zde brzy uveřejníme...nyní v krátkosti vybíráme, na co se můžete těšit. Páteční program odstartují Waldovy Matušky - spolek přátel písní Waldemara Matušky. Co by to bylo za jarmark bez vystoupení místních kapel, a proto od 20 hodin na pódiu přivítáme Těsně Vedle a celý večer tradičně zakončí Revival 60's.
V sobotu budeme pokračovat oblíbenou tradicí, kdy starosta města předá jarmareční práva ochotníkům z DS Tyl a dále se už budeme jen veselit. Během dopoledne se o hudební program postará Broďanka, po obědě ji vystřídá duo z TV Šlágr Piňakoláda. Folklórní soubor Horačky se pokusí zaujmout zpěvem lidových a zlidovělých písní z Podještědí. Příznivce revivalových uskupení snad potěší vystoupení kapely Wanastowi Vjecy Revival z Bíliny. Jednou z hlavních hvězd celého víkendu bude liberecký raper Lipo. Doufáme, že si jeho skvělou show nenecháte ujít. Následovat bude zajisté všem dobře známá hudební skupina Ready Kirken. Sobotu zakončí z minulých ročníků jarmarku osvědčený Soumrak Band.

Těšíme se na vás!!!

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Liberecký kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací