Náchod - Těhotenský "těhubik" v bazénu

sledováno 1× zobrazeno 513×

Vložil(a): Peta Johansson, 28. 1. 2016 18.51

Akce již proběhla
Region:
Královéhradecký kraj
Začátek akce:
5. 10. 2015, 0.00
Konec akce:
30. 6. 2016, 0.00
Telefon:
491 427 740
E-mail:
sport.nachod@wo.cz
Web:
www.sportnachod.cz/index.php?p=program-pro-gravidni
Adresa:
Pražská 178
547 01 Náchod
(Plavecký bazén Náchod)


Vhodne pro maminky jiz doma na materske - cas ctvrtky 12:00-13:30 h

Do kurzů „vodního těhobiku“ může být zařazena žena od ukončeného 3. měsíce těhotenství na základě přihlášky potvrzené ošetřujícím gynekologem (přihlášku je možné získat na internetu, v některých ordinacích gynekologů nebo poštou na požádání – tel. 491 427 740) .

„Vodní těhobik“ se koná vždy ve čtvrtek (mimo školních prázdnin) od 12 do 13,30 hodin. Před první lekcí je třeba navštívit ve čtvrtek od 11 hodin úvodní besedu (koná se každý čtvrtek mimo školních prázdnin), na které získá budoucí maminka veškeré potřebné informace o bezpečnosti, hygieně, metodice, organizaci atd. Bez absolvování této besedy nemůže být budoucí maminka do kurzů „vodního těhobiku“ zařazena. Předem není třeba se objednávat a potvrzená přihláška je předkládána až na úvodní besedě před první lekcí.

Základní rozsah kurzu „vodního těhobiku“ je 14 lekcí (od ukončeného třetího měsíce těhotenství až do porodu). V případě nástupu do kurzu ve vyšším měsíci těhotenství je možné uhradit méně lekcí.

Lekce „vodního těhobiku“ je složena ze cvičení na suchu a cvičení ve vodě. Účastnit se mohou i neplavkyně. Při lekcích jsou využívány různé plavecké pomůcky a náčiní. Odborným garantem metodiky cvičení je pan MUDr. Jan Kestřánek. Při každé lekci je přítomna zdravotní sestra Milada Holbíková jako zdravotní dozor.

Sdílejte:   | 
1

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Královéhradecký kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací