MOWE - festival zdraví a sportu

zobrazeno 363×

Vložil(a): patricia077, 6. 9. 2018 8.52

Akce již proběhla
Region:
Královéhradecký kraj
Začátek akce:
8. 9. 2018, 10.00
Konec akce:
8. 9. 2018, 17.00
Web:
www.kralovedvorsko.cz/co-se-deje/sport/mowe-festival-zdravi-a-sportu-2-2018-na-slovanech-sobota-8-zari-2018.html
Adresa:
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové nad Labem
ČR (tělocvična Slovany)

Zveme vás na festival zdraví a sportu MOWE. Již tuto sobotu se vás budeme těšit na Slovanech v prostorách TS Attitude DKnL.  
Program dne:
10 hod - Workshop o (ne) obouvání …aneb jak můžeme ovlivnit zdravý vývoj nohou: Na worskshopu bosé chůze si ukážeme, jak komplexně můžeme vnímat naše tělo. Řekneme si, jak vady nohou ovlivňují naše postavení těla, chůzi a celkově náš pohybový aparát. Budeme si povídat na téma obuvi, jak a proč má vypadat pro dospělé tak i pro naše nejmenší. Začneme s procvičováním nožek a jejich přípravou pro přechod na barefoot, nebo jednoduše to můžete pojmout jako nezbytnou péči o ně. …každý krok se Vám pak stává účinnou terapií.
10 - 14 hod - Analýza složení těla: Na akci MOWE bude pro vás připravena profesionální digitální váha Tanita, která nabízí špičkové možnosti vážení a analýzy těla, včetně možnosti analyzovat pět částí těla separátně – obě paže, obě nohy a trup. Dokáže měřit příjem kalorií, metabolický věk, hodnoty viscerálního tuku či váhu kostí a další hodnoty.
11 hod - Workshop o kineziotapingu: Na tomto workshopu si vysvětlíme základní principy kineziotapingu, správnou aplikaci a vhodné použití. Proběhne zde i praktická ukázka.
11:30 hod - Lekce SM: metoda SM metoda je nejlepší prevence, léčba a regenerace páteře a pohybového aparátu. Lekci s názvem SM metoda (S – stabilní, tedy pevná. M– mobilní, tedy pohyblivá páteř.) povede zkušená lektorka a rehabilitační pracovnice Helena Tlachačová. Provede nás základními cviky a vysvětlí, jaký mají vliv na naše tělo, jakým problémům můžeme pomocí cvičení této metody předejít.
13 hod - Kruhový trénink, TRX Lekci povede certifikovaný a zkušený trenér Roman Rulf. Tato lekce je určena pro všechny věkové kategorie od 12 let, pro začátečníky i zkušené sportovce.
14 hod - Hip hop s úžasným tanečníkem Nobru Nobru je brazilský tanečník a lektor, který žije v České republice od roku 2007. Nobru učí v největších tanečních studiích v Praze, také učí na největších tanečních akcích po celé Evropě, a také vyhrál řadu battlů a tanečních soutěží v Česku i v Brazílii. Také byl porotcem na řadě významných tanečních soutěží jak v Evropě, tak v Brazílii. Nobru se specializuje na hip hop, locking, R&B a brazilský funk. Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie od 8 let.
15 hod - lekce Pole dance Lekci povede profesionální tanečnice Tereza Kobrlová. Úspěchy: 3. místo v PoleArt 2015 v kategorii doubles, v roce 2016 získala titul druhé vicemistryně ČR v kategorii Profesionál a má za sebou řadu medailových úspěchů v mezinárodní soutěži Pole Battle Leaque. Přijďte si vyzkoušet tento krásný, ale náročný sport :).
15 hod - lekce Funkčního fitness Lekci povede certifikovaný a zkušený trenér Roman Rulf. Tato lekce je určena pro všechny věkové kategorie od 12ti let, pro začátečníky i zkušené sportovce.
16 hod - lekce MMA Láká vás bojové umění MMA? Nenechte si ujít tuto lekci!

Celý den budou probíhat soutěže pro děti i dospělé o krásné ceny. Přijďte se k nám podívat, odnesete si krásný sportovní zážitek :).
 

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Královéhradecký kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (3 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zdeňka S., 13. 9. 2018, 22.12

My chodíme bosky pořád

Mygara

Mygara, 8. 9. 2018, 6.36

to vypadá na další moc povedenou akci, skvělé

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací