Karlovy Vary - Vánoční dům na zámečku Doubí

zobrazeno 941×

Vložil(a): Malyna, 30. 11. 2015 1.01

Akce již proběhla
Region:
Karlovarský kraj
Začátek akce:
30. 11. 2015, 10.00
Konec akce:
31. 12. 2016, 20.00
Telefon:
+420 353 220 091
E-mail:
vanocnidum@post.cz
Web:
www.vanocnidum.cz/akce#dolu
Adresa:
Studentská 4
Karlovy Vary

V Karlových Varech si můžete pravou vánoční náladu navodit v kterékoli roční době, a to když navštívíte Vánoční dům na Zámečku Doubí.

Na docela nenápadné vyvýšenině nad řekou Ohří stojí nevelký zámeček. Najdete ho na samém konci Karlových Varů, v městské části Doubí. Jen projdete bránou a jste v jiném světě. Vánoční dům je otevřen celoročně a umožňuje zavzpomínat si na vánoční období a užít si sváteční atmosféru, kdykoliv se vám zachce. Každý kout doubeckého zámku má jinou barvu – od klasické červené přes modrou, bílou, moderní měděnou až po slavnostní zlatou. Najdete tady hlavně ukázky ruční tradiční výzdoby, jako jsou klasické ozdoby na stromečky, adventní věnce, stuhy, svícny, andílky a postavičky z betlémů. Děti potěší rozesmátí sněhuláci v kulichu a svítící ozdobené stromy.

Lidé sem mohou zajít pro inspiraci, za nákupy, odpočinkem, klidem, odreagovat se, zavzpomínat si a nasát vánoční atmosféru. V zimním období je pak návštěva Vánočního domu ideálním místem k odpočinku, útěku od vánočního šílenství a všude panujícího stresu.Novinkou je možnost odesílání vánočních přání a pohledů přímo z Vánočního domu! V prodeji také turistické známky a dřevěné pohledy s motivem Vánočního domu.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Karlovarský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (2 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana82

Jana82, 29. 6. 2016, 22.49

Je to nádhera, byli jsme tam v létě a měla jsem chuť nakupovat vánoční dárky.

louskacek2, 11. 12. 2015, 9.04

Tak v tomto domě jsem se byla přesně před 3 roky mrknout na nádhernou výstavu prodejní. Vrele doporučuji škoda že to je od nás daleko.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací