Cheb - Zahájení trhů se slavnostním rozsvícením vánočního stromu

zobrazeno 105×

Vložil(a): Jana82, 20. 11. 2017 12.42

Akce již proběhla
Region:
Karlovarský kraj
Začátek akce:
25. 11. 2017, 11.00
Konec akce:
26. 12. 2017, 20.00
Telefon:
+420 736 700 500
Web:
www.chebskevanoce.cz/cz/akce/program-chebskych-vanocnich-trhu-2017-10
Adresa:
Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad
350 02 Cheb
ČR

Nenechte si ujít v rámci Chebských vánočních trhů Rozsvícení vánočního stromu a zahájení trhů

  • 25.11. sobota

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:10 hod.  SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ VÁNOČNÍCH TRHŮ 
      * NEW * V horní části náměstí ozvučení a LED obrazovka
    • 17:10 - 17:11 hod.  ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU
    • 17:15 - 17:35 hod.  PETRA JANŮ
    • 17:35 - 17:55 hod.  Diskotéka pro děti s Vánočním andělem na ledě
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 26.11. neděle

    • 14:00 - 14:30 hod.  České vánoce s flašinetem
    • 14:30 - 15:00 hod.  ANDREA TÖGEL KALIVODOVÁ
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  ANDREA TÖGEL KALIVODOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 27.11. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 28.11. úterý

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  skupina Bád Boys
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  skupina Bád Boys
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 29.11. středa - * NEW * Den chebských umělců

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  ZUŠ představuje svoje aktivity
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:30 - 17:55 hod.  ZUŠ představuje svoje aktivity
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 30.11. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 1.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Kouzlení s flašinetem
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  České vánoce s flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 2.12. sobota

    • 14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení Kristiny Kůtkové z Chebu
    • 14:30 - 15:00 hod.  BÁRA BASIKOVÁ
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  BÁRA BASIKOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 3.12. neděle

    • 14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
    • 14:30 - 15:00 hod.  IVAN HLAS TRIO
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Kristiny Kůtkové z Chebu
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  IVAN HLAS TRIO
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 4.12. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  skupima Bád Boys
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  skupima Bád Boys
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 5.12. úterý

    • 16:00 - 18:00 hod.  Čertovský rej
    • 16:01 - 16:30 hod.  Soutěže na ledě s čerticí
    • 16:30 – 17:00 hod.  YVETTA BLANAROVIČOVÁ
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pohádka - Čertovská, Chebské divadlo
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  YVETTA BLANAROVIČOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 6. 12. středa - * NEW * Den chebských umělců

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  TS MAGICSTAR CHEB
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:30 - 17:55 hod.  CHEBSKÝ CHRÁMOVÝ SBOR
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 7.12. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Kapela Liwid
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Kapela Liwid
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 8.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Kouzlení s flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 9.12. sobota

    • 10:00 - 10:30 hod.  4.ZŠ Cheb – pěvecký kroužek
    • 10:30 - 11:00 hod.  MŠ Bezručova – Pásmo vánočních písní a koled
    • 11:00 - 11:30 hod.  MŠ 26. Dubna
    • 11:30 - 12:00 hod.  3.ZŠ Cheb – pěvecký, recitační a taneční kroužek
    • 13:00 - 13:30 hod.  SCHŠ
    • 13:30 - 14:00 hod.  1.ZŠ Cheb – hudebně taneční kroužek
    • 14:00 - 14:30 hod.  ZUŠ – dramatický kroužek
    • 14:30 - 15:00 hod.  5.ZŠ Cheb – pěvecký sbor Koťata
    • 15:00 - 15:30 hod.  DĚTI RÁJE
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  ZUŠ – Sedmikrásky a Kopratiny
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  DETI RÁJE
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 10.12. neděle

    • 10:00 - 10:30 hod.  MŠ Do Zátiší
    • 10:30 - 11:00 hod.  MŠ Komenské
    • 11:00 - 11:30 hod.  6.ZŠ Cheb – Dramatický kroužek
    • 11:30 - 12:00 hod.  2.ZŠ Cheb – Pěvecký sbor
    • 13:00 - 13:30 hod.  ZŠ Cheb – Pěvecký sbor Flamengo
    • 13:30 - 14:00 hod.  MŠ Osvobození
    • 14:00 - 14:30 hod.  DDM SOVA
    • 14:30 - 15:00 hod.  MŠ Malé náměstí
    • 15:00 - 15:30 hod.  OLGA LOUNOVÁ
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
      17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  OLGA LOUNOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 11.12. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Pěvecká třída Mgr. Štěpánky Steinové
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě nebo na pódiu
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 12.12. úterý

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 13.12. středa * NEW * Den chebských umělců

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.   TRINITY SHOW
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  TRINITY SHOW
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 14.12. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 15.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  České vánoce s flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 16.12. sobota

    • 14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
    • 14:30 - 15:00 hod.  ALEŠ BRICHTA trio
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  vystoupení - SK Kraso Cheb
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  ALEŠ BRICHTA trio
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 17.12. neděle

    • 14:00 - 14:30 hod.  Pěvecká třída Mgr. Štěpánky Steinové
    • 14:30 - 15:00 hod.  JITKA ZELENKOVÁ
    • 16:30 - 17:00 hod.  HC Stadion Cheb
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  České vánoce s flašinetem
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  JITKA ZELENKOVÁ
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 18.12. pondělí

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě, nebo na pódiu
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 19.12. úterý

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  BRAZILSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ  - Libre Capoeira Team
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 20. 12. středa - * NEW * Den chebských umělců

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.   HC Stadion Cheb
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:30 - 17:55 hod.   HC Stadion Cheb
    • 17:25 - 17:55 hod.  České Vánoce s Flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 21.12. čtvrtek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  SOUTĚŽE na ledě nebo na pódiu
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  SOUTĚŽE na ledě nebo na pódiu
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 22.12. pátek

    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Vystoupení - SKK - Ostrov
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  Kouzlení s flašinetem
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 23.12. sobota

    • 14:00 - 14:30 hod.  České Vánoce s flašinetem
    • 14:30 - 15:00 hod.  VLADIMÍR HRON
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub Cheb
    • 17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
    • 17:25 - 17:55 hod.  VLADIMÍR HRON
    • 17:55 - 18:00 hod.  PONOCNÝ
  • 24.12. neděle

    • 11:00 – 14:00 hod.  Prodejní stánky
    • 11:00 – 23.00 hod.  Ledová plocha
    • 22:00 – 23:00 hod.  Stánky s občerstvením
    • 22:25 – 22:30 hod.  PONOCNÝ
    • 22:30 – 23:00 hod.  Štědrovečerní koledy na ledě
  • 25.12. pondělí

    • 14:00 – 14:30 hod.  SOUTĚŽE na ledě

    • 14:30 – 15:00 hod.  MARTIN MAXA

    • 17:00 – 17:01 hod. Zvonkohra

    • 17:01 – 17:25 hod SOUTĚŽE na ledě

    • 17:25 – 18:00 hod. MARTIN MAXA

  • 26.12. úterý

    • 14:00 – 14:30 hod.  diCaprio
    • 14:30 – 15:00 hod.  JAKUB SMOLÍK
    • 17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
    • 17:01 – 17:25 hod   diCaprio
    • 17:25 – 18:00 hod.  JAKUB SMOLÍK
Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Karlovarský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (3 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 26. 11. 2017, 22.45

to se tam opravdu nezastaví

Mygara

Mygara, 26. 11. 2017, 12.13

to je opravdu velmi pestrý program

Fuga

Fuga, 26. 11. 2017, 6.59

tak to je nabitý program na celé advent

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací