STROLLERING® Závody kočárků 2019 - Hodonín

zobrazeno 115×

Vložil(a): anyvin, 27. 3. 2019 22.02

Akce již proběhla
Region:
Jihomoravský kraj
Začátek akce:
14. 4. 2019, 14.00
Konec akce:
14. 4. 2019, 18.00
E-mail:
zavodykocarku@strollering.cz
Web:
www.zavodykocarku.cz
Adresa:
Národní třída 1472
69501 Hodonín
(v centru Hodonína poblíž sálu Evropa)

Po celé ČR sejdou stovky rodin s kočárky a užijí si kočárkové závody na 100 kroků ve sportovní chůzi. Tradičně se do akce zapojuje několik desítek měst ČR a také Slovensko.

Cílem akce je motivovat maminky na mateřské k pravidelnému pohybu a sportu, ukázat, že sportovat lze i s kočárkem = že kočárek není překážkou, a že pravidelné sportovní aktivity maminek probouzí u dětí od raného dětství přirozený vztah ke sportu.

Závody mají také dobročinný charakter. Z každého místa závodů se totiž díky vybranému startovnému podpoří jednotliví zdravotně handicapovaní jedinci, anebo různé nadace, neziskové organizace či novorozenecká oddělení nemocnic.

Připraveny jsou vždy 3 hlavní kategorie, kterými jsou: závody MAMINEK, závody TATÍNKŮ a závody CELÝCH RODIN, kdy se musí držet madla kočárku současně 2 členové rodiny.

Slibujeme, že se budete skvěle bavit a při tom můžete pomoct dobré věci. Startovné závodů bude 50,- Kč za kategorii (kočárek, odrážedlo nebo koloběžka). Pro odvážlivce připravujeme vyšší levely podpory. Bude záležet jen na vás, jak moc nás chcete podpořit.

Celý výtěžek z akce bude věnován dětskému stacionáři Vlaštovka v Hodoníně. Ve Vlaštovce náš tým pečuje o děti a mladé lidi ve věku od 1 roku do 26 let s těžkým a středně těžkým mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením, či s poruchou autistického spektra.
Od 14.00 hodin započne doprovodný program s registrací k závodům.
Od 15.00 hodin startuje první kategorie závodníků.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Jihomoravský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací