České Budějovice - Máša a Medvěd na ledě

zobrazeno 1318×

Vložil(a): Malyna, 1. 11. 2015 2.17

Akce již proběhla
Region:
Jihočeský kraj
Začátek akce:
28. 11. 2015, 13.30
Konec akce:
28. 11. 2015, 0.00
Telefon:
0917 575 214
E-mail:
info@masamedved.sk
Web:
www.masamedved.cz/
Adresa:
F. A. Gerstnera 7/8
České Budějovice 370 01
(Budvar Aréna)

Všichni diváci se mohou těšit na nové dobrodružství této oblíbené pohádkové dvojice, které bude na ledě doplněné kulisami jaké známe z pohádky, vizuálními efekty a originálními písněmi, složenými speciálně pro tuto show.

Na tvorbě show spolupracuje produkční společnost Comunique se známými umělci, zpěváky a herci, kteří jsou zárukou té nejvyšší kvality. Mezi nimi jsou například Václav Noid Bárta, Lucie Bílá, Vladimír Kratina, Juraj Čiernik, Lucie Šoralová, Gabriela Osvaldová, Richard Genzer, Michal Suchánek, Jakub Prachař nebo Jan Maxián. Ti namluvili a nazpívali hlasy hlavních postav.  K nim patří i zkušený autorský tým pod vedením režisérky Valerie Schulczové. Libreto napsal Roman Olekšák, který se společně s Valerií Schulczovou, supervízorem show Pavlem Pitoňákem a choreografem Lacem Cmorejem autorsky podíleli na scénáři. Ten ožije na ledě i díky choreografovi Lacovi Cmorejovi a jeho asistentovi Martinovi Hanulákovi. Do děje diváky  určitě vtáhnou také kulisy, včetně medvědova domku, které vytvořil Juraj Kuchárek. A bezpochyby i vynikající hudba Ondřeje Soukupa, kterou perfektně otextovala Gabriela Osvaldová.

Nenechte si ujít příležitost být součástí zcela nového dobrodružství Máši a medvěda, které na světě ještě nikdo neviděl.

Všechny dialogy i texty písní jsou v češtině.

Více informací o show, záběry ze zákulisí, soutěže, rozhovory a fotky najdete na oficiálním webu lední showwww.masamedved.sk a na facebookové stránce společnosti Comunique.

Pokud máte zájem o zakoupení vstupenek pro imobilní děti na vozíčku, kontaktujte Veroniku Šmihuľovou Kašpar na emailové adrese kasparova@comunique.sk. Z kapacitních důvodů můžeme nabídnout zvýhodněnou cenu vstupného pouze imobilním dětem na vozíčku s doprovodem.
Cena vstupenky pro dítě na vozíčku je 150 Kč, pro doprovod 400 Kč.

Děti do 24 měsíců (v době akce) bez nároku na místo mají vstup ZDARMA. Při vstupu do haly bude kontrolor vstupenek vyžadovat platný doklad (průkaz pojištěnce), kterým prokážete věk dítěte.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Jihočeský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů