Tyto stránky pro vás připravujeme s energií a láskou. Pokud máte, stejně jako my, ZDRAVÝ NÁHLED NA MATEŘSTVÍ A DĚTI, jste tu správně. Najdete tu spoustu kategorií, ve kterých se můžete nechat inspirovat, ale také můžete vy inspirovat ostatní ženy na tomto webu.

V ČLÁNCÍCH témata zpracováváme tak, aby byla opravdu přínosná a zaměřujeme se na to, co je z našeho pohledu důležité.. protože chceme šetřit čas a nezahlcovat se (ani vás) spoustou nic neříkajících textů. Čas pak můžeme efektivně sdílet třeba s dětmi u nějakého z vašich návodů na tvoření v KREATIVNÍ DÍLNĚ. Pokud vás baví zdravé stravování, pak se s námi všemi podělte o své zdravé RECEPTY. Když budete s rodinou chtít vyrazit na VÝLET či AKCI, nechte si poradit od ostatních maminek. Kdybyste si s něčím nevěděly rady, využijte naše PORADNY. A pokud máte nějakou dobrou nebo i špatnou zkušenost s nějakým produktem či službou, dejte o tom vědět svým HODNOCENÍM. 

MOC RÁDY ROZDÁVÁME DÁRKY, proto tu pro vás máme VĚRNOSTNÍ PROGRAM, kde za svoji aktivitu na webu maminky sbírají PAMPELIŠKY. Za ty si pak vybírají dárky. Nepřetržitě u nás běží také SOUTĚŽE, ve kterých získáváte smysluplné výhry.

Nově jsme pro vás otevřely ESHOP s rostoucím dětským oblečením - pro děti od narození do 8 let. Těší nás vaše nadšené reakce, takže už máme doobjednané látky a budeme došívat. Využijte možnosti SLEDOVÁNÍ zboží, pokud není zrovna dostupné. Pokud jste těhotné a čekáte na své miminko (první nebo třeba páté), doporučujeme shlédnout 30 minutovou ukázku z našeho VIDEOPRŮVODCE.

Vaše maminky z ProMaminky.cz

Newsletter

Chcete se dovídat, co je na ProMaminky.cz nového, z první ruky? Stačí se jen přihlásit k odběru našeho pravidelného newsletteru.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací