Dobrodružný výlet dle vlastního výběru

sledováno 1× zobrazeno 891×

Vloženo: 15. 7. 2015 14.07

20 pampelišek zbývá 7 kusů

Máte rádi výlety? A co takhle výlet spojit s pořádným dobrodružstvím pro vaše děti? :)

V této odměně za své nasbírané pampelišky získáte unikátní kód, za který si můžete vybrat některý z dobrodružných výletů podle věku, tématu a kraje, ke kterému dostanete po zadání kódu podrobný scénář i s dopisem pro děti, originální pohádkovou mapou, úkoly pro celou rodinu každých 50 metrů, hádankami a tabulkou na vyplnění tajenky. Zkrátka budete se bavit od první minuty až do cíle :)

Máte-li zájem o kód, vyberte si tuto odměnu. Pak si stačí už jen vybrat ZDE ten pravý výlet podle vašich požadavků (věk, místo a téma) a vyhledávač vám doporučí nejvhodnější trasy, jejich stručnou charakteristiku i s praktickými informacemi a fotkami. Je jen na vás, kdy na výlet půjdete. 

Na výlety můžou chodit také maminky s kočárky (vybírejte z kategorie pro seniory). Trasy vedou po schůdných cestách a doplňovačka zkrátí dlouhý čas při uspávání miminek. Můžete s sebou vzít i psí kamarády (vhodné výlety pro ně jsou označeny).

Výlety nám pro vás do věrnostního programu věnoval partner www.velkadobrodruzstvi.cz.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 20 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 7 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight