LEROS BABY Dětský čaj BIO Fenyklový

zobrazeno 1480×

Vloženo: 28. 5. 2017 21.19

30 pampelišek zbývá 0 kusů

NOVINKA

Bylinný čaj bez chemických přísad a aromat. Skládá se z fenyklového plodu, který pochází z ekologického zemědělství. Fenykl podporuje trávení, pomáhá při nadýmání a plynatosti. Přispívá k normální funkci dýchacího systému. Pro děti od ukončeného 1. týdne. Podávání čaje kojencům mladším než 6 měsíců konzultujte se svým lékařem (pediatrem).

Balení: 20 nálevových sáčků po 1,5 g


Složení: Fenyklový plod. Surovina pochází z ekologického zemědělství.
 

Upozornění: Nepodávejte při přecitlivělosti na fenykl a jiné rostliny z čeledi okoličnatých (mrkvovitých).


Více informací o výrobku je uvedeno na jeho obale a na www.leros.cz.

 

Značka LEROS BABY zastřešuje kvalitní bylinné a ovocné čaje pro děti a maminky. Čaje LEROS BABY jsou vyráběny z prvotřídních přírodních ingrediencí, bez chemických přísad a bez přidaného cukru. Můžete si vybírat celkem z 15ti druhů čajů. Více informací o jednotlivých čajích LEROS BABY najdete  na www.leros.cz.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 30 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací