Velká sada Jumping Clay k výrobě princeznovských doplňků

zobrazeno 241×

Vloženo: 19. 11. 2018 21.55

225 pampelišek zbývá 0 kusů

Která holčička by nechtěla alespoň na chvíli být princeznou? Díky této sadě se každá může proměnit v princeznu výrobou svých vlastních doplňků: korunky, prstenu, zrcátka či ozdoby do vlasů.

Modelovací hmota Jumping Clay je 100% netoxická a bez lepku. Jumping Clay vlastní řadu bezpečnostních certifikátů, které z ní dělají jednu z nejbezpečnějších modelín na světě. Schne na vzduchu a je na svůj objem lehčí než jiné modelovací hmoty. Na výrobu figurek proto stačí mnohem menší hmotnost modelíny, než jste zvyklí. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký.

Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém a chladném místě. Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou. Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení).

Sada obsahuje:

1 náhradní balení 50 g (bílá)
2 náhradní balení 18 g (bílá, žlutá)
2 náhradní balení 10 g (červená, fialová)
2 náhradní balení 5 g (žlutá, modrá)
Prázdný plastový neprodýšný kelímek pro skladování modelíny
Nástroj k modelování "Pinocchio" 5 v 1
Doplňky ke zdobení: čelenka pro výrobu korunky, gumička do vlasů, hřebínek, zrcátko, prstýnek, třptivé nálepky
Ilustrovaný návod

Rozměry balení: šířka 220 x hloubka 60 x výška 220

 

Za tuto odměnu pro Vás děkujeme partnerovi Jumping Clay.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 225 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací