Sada modelíny Jumping Clay v plastové aktovce

zobrazeno 243×

Vloženo: 19. 11. 2018 21.49

375 pampelišek zbývá 0 kusů

Sada obsahuje 8 barev modelíny Jumping Clay, 4 náhradní balení modelíny, 4 formičky, víceúčelový nástroj pro modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio. V aktovce naleznete navíc obsáhlou ilustrovanou knihu se základními postupy práce s modelovací hmotou Jumping Clay a s obrázkovým návodem, podle kterého lze vytvořit mnoho zajímavých figurek.

Modelovací hmota Jumping Clay je 100% netoxická a bez lepku. Jumping Clay vlastní řadu bezpečnostních certifikátů, které z ní dělají jednu z nejbezpečnějších modelín na světě. Schne na vzduchu a je na svůj objem lehčí než jiné modelovací hmoty. Na výrobu figurek proto stačí mnohem menší hmotnost modelíny, než jste zvyklí. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký.

Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém a chladném místě. Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou. Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení).

Sada obsahuje:

Celkem 290 g modelíny: 4 uzavíratelné sáčky modelíny po 50 g (bílá, červená, žlutá, modrá) + 5 uzavíratelných sáčků modelíny po 18 g (bílá, černá, oranžová, zelená, fialová)
4 prázdné náhradní kelímky pro uchovávání modelíny
4 formičky (motýl, květina, ryba a auto)
Nástroj na modelování "Pinocchio" 5 v 1
Rozsáhlá ilustrovaná kniha pro modelování s Jumping Clay

Rozměry balení: šířka 295 x hloubka 60 x výška 224 (mm)

 

Za tuto odměnu pro Vás děkujeme partnerovi Jumping Clay.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 375 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací