Vstupenka na veletrh FOR KIDS 2016

sledováno 1× zobrazeno 1170×

Vloženo: 22. 3. 2015 21.10

5 pampelišek zbývá 0 kusů

Maminky, za pouhých 5 pampelišek získáte ZDARMA vstupenku na veletrh potřeb pro děti FOR KIDS 2016. Pokud FOR KIDS ještě neznáte, jedná se o jediný odborný veletrh v Čechách zaměřený na děti a na všechno, co dětem zpříjemní život a rodičům jej usnadní.

Veletrh probíhá od 7.4. do 10.4. na výstavišti PVA Letňany v Praze.

ProMaminky.cz na veletrhu zajišťují přebalovací a kojící koutek, kde vás moc rády přivítáme. Připravily jsme opět velmi lákavé soutěže o parádní ceny a ve spolupráci s našimi partnery se můžete těšit na řadu velmi zajímavých workshopů - seznam workshopů najdete zde.

Tak co maminky, poznáme se osobně? :) My budeme moc rády! Tak se na vás těšíme! :)

Pokud si vyberete tuto odměnu, Vaše jméno přidáme na seznam pro předání vstupenek na POKLADNU Č.1 - uveďte, že jste uživatelem webu ProMaminky.cz. Seznam budeme aktualizovat vždy ráno (pokud si např. v pátek ve VP odkliknete vstupenku, v pátek ráno budete na seznamu).

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 5 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
4

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight