Vstupenka na FOR KIDS, 6.- 9.4.2017

sledováno 2× zobrazeno 1459×

Vloženo: 22. 3. 2015 21.10

15 pampelišek zbývá 12 kusů

Maminky, za pouhých 15 pampelišek získáte ZDARMA vstupenku na veletrh potřeb pro děti FOR KIDS 2017. Veletrh FOR KIDS (jediný odborný veletrh v Čechách zaměřený na děti) se bude konat 6.4. – 9.4. v Letňanech v Praze a jak už je naším zvykem, máme pro vás a vaše děti připravený nabitý program na našem stánku a na workshopech v konferenčním sále. Náš stánek najdete v hale č.3 u průchodu do vstupní haly č.2, a workshopy proběhnou v konferenčním sále 2 ve vstupní hale.

Hledejte včeličky a žluté balónky. ;)

ProMaminky.cz na veletrhu zajišťují přebalovací a kojící koutek, kde vás moc rády přivítáme. Starší děti zabavíme v dětském koutku, kde na ně čekají pěkné naučné a didaktické hračky, zápůjčky odrážedel First Bike. Letos se mohou i nastávající maminky těšit na hodně výživné informace a dárky. Představíme vám také náš nový projekt pro těhotné. 

Děti i maminky si mohou odpočinout v relax zóně, kde najdete Hojdavaky a multifunkční panáky TenTaTo. A opět pro vás máme soutěž o parádní ceny v hodnotě 30.000 Kč!

Čeká vás nabitý program zajímavých workshopů, kde se zaměřujeme na zdravý přístup k dětem a mateřství.

Přijďte, těšíme se na vás!:-)

Pokud si vyberete tuto odměnu, pošleme vám na email nebo do zprávy na webu kontakt na dvě z našich včeliček, které vám u pokladny č.1 předají vstupenku (nebudeme je posílat poštou, abyste je určitě dostaly včas).

POZOR: Na jedno uživatelské jméno je možné objednat max. 4 vstupenky (tzn. pokud si objednáte 4 vstupenky na čt/pá, vstupenky na 6.-9.4. už objednat nemůžete. Anebo můžete kombinovat - objednat si např. dvě vstupenky na čt/pá a dvě na 6.-9.4.) Dohromady však vždy max. 4 vstupenky! Děkujeme za pochopení.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 15 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 12 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
4

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight