Javorník, Jeřmanice - Bobová dráha

zobrazeno 273×

Vloženo: 4. 8. 2016 0.53

30 pampelišek zbývá 11 kusů

Bobová dráha byla vybudovaná v roce 2010 a je s délkou 1100m jednak jednou z nejnovějších, ale také nejdelší, trubkovou bobovou dráhou v České republice. Tento nevšední zážitek můžete získat za vaše nasbírané pampelišky. My vám za ně předáme rodinnou vstupenku (2+2) na dráhu ZDARMA!

Dráha čítá jednu spirálu, 13 velkých zatáček a množství dalších menších zatáček a umělých vln. Má také vlastní vlek pro dopravu na horní stanici o délce 550 m a s převýšením 80,5 m.

K plynulému provozu je připraveno 39 dvoumístných bobů které jsou opatřeny odstředivou brzdou která nepovolí vyšší rychlost než je 45km/h. V cílové stanici jsou pak automaticky dobrzděny. Jednotlivé boby jsou opatřeny opěradlem a bezpečnostním pásem. Díky tomu mohou jezdit na bobech bez problémů všechny věkové generace, děti od osmi let mohou jezdit samostatně, do osmi let jen v doprovodu rodičů.

Jak se na bobové dráze jezdí a více informací o ní najdete ZDE.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 30 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 11 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight