Individuální kurz nošení dětí v šátku

zobrazeno 1043×

Vloženo: 20. 4. 2017 10.22

150 pampelišek zbývá 3 kusů

Uvažujete o nošení miminka v šátku, ale nevíte jak na to? Jaký šátek vybrat, jak dlouhý, z jakého materiálu? Nebo už nosíte, ale chtěla byste poradit s dalšími úvazy? Pomůže Vám Denisa Písaříková z Mamalatté.

Pokud si vyberete tento poukaz, poradí vám nejen s prvními úvazy šátku, ale podpoří vás také  v začátcích i při dlouhodobém kojení nebo jenom prostě vyslechne vaše starosti a bude se vás snažit nasměrovat, abyste se cítili jako rodiče pevní v kramflecích.

Pokud potřebujete poradit s vázáním nebo kojením, můžete si s Denisou domluvit osobní setkání, na kterém proberete vše potřebné. 

Bude vám k dispozici přibližně 2 hodiny.

Bližší informace se dozvíte z poukazu, který Vám po objednání této odměny zašleme.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 150 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 3 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
3

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací