Uklidím, až děti vyrostou

sledováno 1× zobrazeno 1239×

Vloženo: 8. 5. 2017 16.53

185 pampelišek zbývá 0 kusů

O ú-klidu a domácích pracích nejen s dětmi…

"Zápasíte" při úklidu a domácích pracích s dětmi, sami se sebou, s partnerem? Zajímá vás, jak se s tím vypořádávají ostatní? Kniha je plná zajímavých a inspirativních pohledů různých lidí (i odborníků) na téma tak banální a obyčejné a přitom plné tolika emocí... Najdete v ní konkrétní tipy, také úvahy nad tím, zda má smysl vést děti doma k úklidu a domácím pracem.

Inspirativní knížka, která se týká v podstatě každého. Ať už máte děti, nebo ne. Téma, které provází náš společný život v domácnosti a pohled několika zajímavých lidí - Naomi Aldort, Marek Herman, Godi Keller, Alena Vávrová, Tatjana Horká, Kamila Balcarová, Michaela Willheimová, Michaela Vodenková Poláková, Magdalena Davis.

Autorka: Martina Holcová a hosté

Ilustrace: Martina Holcová

Počet stran: 149

Za tuto odměnu pro vás děkujeme autroce knihy,  Matině Holcové.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 185 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací