Sourozenecké konstelace

zobrazeno 626×

Vloženo: 27. 9. 2016 15.49

180 pampelišek zbývá 0 kusů

Chcete proniknout do myšlenek a pocitů osob, které milujete? Pochopit, proč děláte to, co děláte? Sourozenecké konstelace, tedy pořadí, v němž jsme se narodili, ovlivňuje způsob našeho myšlení a chování. Sourozenecké konstelace nejsou jednoduché téma, ale s informacemi, které najdete v této knize, bude pro vás snazší se v něm zorientovat. A jakmile zjistíte, v jaké sourozenecké konstelaci se nacházíte, stejně jako konstelace těch, které máte rádi, budete mít ve hře života náskok.

Kevin Leman, americký psycholog a publicista s více jak třicetiletou praxí, se zabývá sourozeneckými konstelacemi, bere v úvahu všechny proměnné, včetně funkční pozice.

„Než tuto knihu dočtete, budete lépe rozumět sami sobě, svým blízkým, přátelům, ale i kolegům a šéfům, a budete snadněji proplouvat vztahy ve všech oblastech svého života. Jste-li rodič, odhalím vám tajemství, jak nejlépe vychovávat své prvorozené, prostřední nebo nejmladší dítě, a objasním, proč snaha jednat se všemi „stejně“ není ten nejlepší modus operandi.

Děkujeme nakladatelství Portál za tuto knížku pro vás.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 180 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací