Aby porod nebolel - Lucie Groverová

zobrazeno 124×

Vloženo: 28. 9. 2016 7.43

190 pampelišek zbývá 2 kusů

Smyslem knihy není předkládat jakýsi univerzální návod, konkurovat práci a postupům porodních asistentek, dul či jiným spřízněným profesím. Nenajdete v nich ani potravinová doporučení, fyzická cvičení… zkrátka to, co si můžete najít v knihách mnohých úžasných autorek a autorů.

Smyslem této knihy je předat osobní zkušenost. Nabídnout poněkud jiný úhel pohledu. Představit těhotenství a porod jako práci na sobě samé. Bolest u porodu a jeho celé prožívání máme každá ve "svých rukou".

Kniha má 192 stran, s černobílými i barevnými ilustracemi.

Obsah: Porod - Vstupní brána do života, Porod bez bolesti - utopie či přirozenost?, Jak je to tedy s tou bolestí?, Kdo je to ŽENA?, MUŽ a porod, Nejbezpečnější místo - děloha, Okamžik početí a jeho okolnosti, Mentální trénink, Psychická hygiena, Překonání překážek, Prenatální komunikace, Prozpívat se porodem, Těhotenství, porod a psychosomatika, Osobní zkušenost, Předmluva Michela Odenta, Dovětek po téměř 2 letech od 1. vydání, Zpětné vazby (porodní příběhy inspirované 1. vydáním)

Knihu nám pro vás věnovala autorka Lucie Groverová. Moc si jí vážíme a děkujeme.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 190 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 2 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight