E-kniha Chrobákovy trampoty

zobrazeno 796×

Vloženo: 17. 2. 2016 11.02

30 pampelišek zbývá 0 kusů

Čtení uspokojuje nejdůležitější emoční potřeby dítěte, vytváří pevné pouto mezi rodičem a dítětem a podporuje psychický rozvoj dítěte. Zároveň rozvíjí jazyk, slovní zásobu, dává svobodu ve vyjadřování, rozvíjí představivost, zlepšuje soustředění, uklidňuje a učí děti rozlišování dobra od zla. Ale doba jde kupředu a to s sebou nese možnost číst knihy v nejrůznějších mobilních zařízeních.

Také má vaše dítě radši tablet než knihu? Pak si vaše nasbírané pampelišky můžete vyměnit za tuto interaktivní e-knihu pro tablety a mobily Chrobákovy trampoty. Více o knize se dozvíte v rozhovoru s její autorkou Marcelou Konárkovou.

 

Pohádka se odehrává na 21 interaktivních stránkách, kde ilustrace lesních hrdinů ožívají  pod rukami. Každá stránka vás a vaše děti okouzlí nádhernými ručně kreslenými ilustracemi, které doprovázejí celý broučí příběh. Pohádku skvěle namluvil Pavel Liška. Pan Chrobák při svém putování potkává různé postavy lesní říše, kteří ovšem nemají vždy ty nejlepší úmysly. Naštěstí se tu ale najdou i ti, kteří mu poradí, kam se za kuličkou vydat. Musíte provádět různé akce, které vás a děti dostanou o kousek dál v pátrání po ztracené chrobákově kuličce. Stačí poklepat na postavičku pana Chrobáka, paní Chrobákové nebo třeba na křoví. Pan Chrobák promluví, křoví se pohne a děti objeví roztomilého pavoučka, který tu spal. Podobných interakcí je uvnitř knihy celá řada. Pomáhají příběh oživit a  vtáhnou vaši ratolest do děje.

Příběh chrobákova hledání je velmi originální a pokud hledáte zábavu pro své děti, určitě krátkou pohádku o chrobákovi vyzkoušejte. Už třeba jen proto, že to je zajímavá kombinace klasické knihy a interaktivní hračky pro děti.

E-kniha je určená pro menší děti od 2 do 6 let.

Knížka je ještě dostupná ve verzi aplikace pro Android a pro iOS. Pro nákup těchto verzí budete přesměrování Google play (Android) nebo iTunes store (iOS). Po vybrání této odměny vám pošleme unikátní nákupní kód platný do konce roku 2016.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 30 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací