ESET Parental Control pro Android

sledováno 1× zobrazeno 142×

Vloženo: 20. 3. 2016 2.12

250 pampelišek zbývá 5 kusů

Maminky, otestovaly jsme pro vás chytrou aplikaci s rodičovskou kontrolou, a protože nás aplikace svými vychytávkami opravdu zaujala, tak vám přinášíme možnost ji také vyzkoušet. Můžete ji získat za své nasbírané pampelišky. Hodnota licence 549 Kč.

ESET Parental Control pro Android funguje na chytrých mobilních telefonech, tabletech a dalších zařízeních s operačním systémem Android a umožňuje nastavovat jednotlivým členům domácností různá práva a omezení při využívání chytrých částí telefonu nebo tabletu.

Dokáže omezit přístup na internet, filtrovat stránky, na které se může dítě dostat a limitovat čas věnovaný surfování nebo hraní online her. V základní verzi lze aplikaci využívat i zdarma a už v této bezplatné variantě nabízí užitečné funkce.

Aplikace ESET Parental Control pro Android je dostupná v obchodu Google Play nebo na webu www.eset.cz. Po dobu 30 dní ji lze vyzkoušet zdarma, licence na řádné využití poté vyjde na 549 korun.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 250 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 5 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight