tenda.ry: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (7)

Krátké vlasy, 29. 7. 2017, 13.10

Moc s clip-in nemám zkušenosti, ale vím, že starat se o prodloužené vlasy je velice těžké, třeba tady je to popsáno: http://www.esmina.cz/jak-se-starat-o-cerstve-prodlouzene-vlasy/

Určitě budu souhlasit s Chorvatskem :) Ale spíše dopravou letadlem (kdyby někdo nevěděl, tak tady hezky radí: http://www.zaparkujteuletiste.cz/letani-novorozencem-rady-tipy ), protože autem to bude pro děťátko až příliš moc složité...

Já bych byl za ty nálepky spíše (třeba tyto: https://www.isamolepkynazed.cz/clanky/top-10-detskych-samolepek-na-zed-pro-rok-2017 ). Poněvadž nadání na kreslení nemám :D Přijde mi to cenově poměrně zanedbatelné a libí se mi jak vůbec vypadá :)

Kam s dětmi v Praze?, 5. 5. 2017, 12.55

Zkuste najít nějaký "únikový pokoj", ale takový který je lehčí pro děti. Vlastně v nějakém podobném jsem byl se svými dětmi. Myslím, že je to tento: http://www.questerland.cz Je to nádherný zážitek pro děti. Potom je třeba vemta na nějaký lasergame :)

Děkuji vám za dobře a to hodně dobře sepsaný článek :) Už delší dobu něco podobného hledám, zatím se mi poštěstilo najít: http://www.zdrava-vyziva.net/e-shop-s-bio-potravinami-a-portugalskym-srdcem, ale hold ten váš je lepší. Ještě by mě zajímal váš názor, myslíte si, že BIO potraviny jsou skutečně BIO, nebo jde o podvrh na vydělávání větších peněz??

Nálepky na stěnu?, 21. 2. 2017, 17.47

Moc se mi libí tato novinka :) Přemýšlím, že si pořídím něco takového: https://www.isamolepkynazed.cz/samolepky-na-zed, ale ještě uvidím :) Jinak, drží do dobře? Neodpadává to???

Určitě nezavrhnu nákup v obchoďáku, ale když máte děti, tak putování po obchoďáku není už tak jednoduchá. Proto neopovrhnu i nakupováním po netu. Například tento rok jsem zkusil nakupovat i oblečení (tady: https://geareshop.com/cs) :))

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací