Markéta V.: Poradny

Nejnovější dotazy do poradny vložené uživatelem: (4)

Nejnovější příspěvky do poradny: (4)

Prořezávání zoubků, 9. 6. 2015, 23.20

Děkuji mockrát, určitě vyzkoušíme.

Třepivost nehtů, 21. 4. 2015, 13.20

Dobrý den, nějak se mi nezobrazilo upozornění na vaši odpověď, tak se omlouvám, že reaguji až teď. Náš syn bohužel odmítá i vejce. Dřív měl rád červenou čočku, ale teď jí do něj dostanu jen maskovanou v jiném jídle. Ořechy má rád, zkoušela jsem kešu, kde má být prý snad hodně železa. Moc je ale nechce, zato arašídy, pistácie a mandle by mohl pořád. Tabletky ještě polykat neumí a vidím to až jako krajní řešení. Je pravda, že kyselina listová by mu chybět mohla, mnoho zelené zeleniny do něj nedostanu. V čem kromě salátů je ještě obsažená? Zkusím tedy jestli by nejedl para ořechy a pokud se to nezlepší nebo se to bude zhoršovat navštívíme odborníka. Děkuji.

Odsávání hlenu, 13. 4. 2015, 16.23

Já doufám, že si smrkání brzy osvojí, zatím spíš fouká pusou a nebo se nosem i nadechuje, takže to co vysmrká hned zase vtáhne zpět. Odsávání teď řeším hlavně kvůli tomu mladšímu, abych časem neudělala víc škody než užitku. Máme odsavačku na vysavač, sliznice se nedotýká a odsávali jsme maximálně 5x denně. Malého jsme zatím odsávali maximálně 2x denně a jen při velkém nachlazení. Jsem moc ráda, že znám názor odborníka a budu se řídit vaším doporučením. Děkuji.

Odsávání hlenu, 12. 4. 2015, 23.05

Děkuji mockrát za odpověď. O smrkání se snažíme už delší dobu, ale zatím bohužel bez většího úspěchu. Chápu to tedy dobře tak, že časté odsávání je opravdu škodlivé?

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací