elis510: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (3)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (49)

Syn je napůl jihoameričan... takže temperament a emoce převládají... prožívá vše naplno, emoce-radost, hněv, smutek, křivdu, zklamání, zvědavost..vše.... snažím se mu být co nejvíce nápomocná.. počkat chviličku než pomine první "emocionální nálet" a pak spolu vše proberem, pokud on sám chce... většinou musím najít cestu, aby se cítil komfortně a ne tak, že v něm chci něco potlačit.... pracujeme na tom, je to běh na dlouhou trať..ale je to důležité... já emoce potlačovala..a učím se to teď :)..syn mě učí se více otevřít a procítit vše, nestydět se za to a já jeho učím své emoce pochopit a uchopit :D

Vitamín C, 4. 3. 2017, 19.11

Mimo to, že se snažím o pestrou vyváženou stravu, i když ne vždy to vyjde... tak kupuji pravidelně sirupy z farmářských trhů..právě s rakytníkem a pro nás dospělé občas ibišek.... jsou nejen chuťově dobré, žádné uměliny a podobně, ale právě podporují imunitu, vit. C a ještě není problém s takovými sirupy udržet pravidelný pitný režim :)

děkuji za typ... to by stálo za to udělat i "na doma"..jistě by si s tím vyhrál taky...děkuji moc :)

Pokud se dítěti líbí ten stejný a nevyrostlo z něho... tak klidně ten stejný.... u nás je přání "býti závodním letadlem"... konkrétně Prášek Skočdopole neboli Dusty...což dost dobře nevím, jak vyrobit,aby to vypadalo věrohodně, aby se v tom dalo přirozeně pohybovat..tedy létat a nestálo to majlant.... plus aby se to dalo dobře obléci a sundat, když se jede autobusem na akci a domů.... ale i tak to vypadá, že letos nepůjdeme... tady probíhají karnevaly zvláštně... rodiče zasmušile sedí a vyčkávají konec...tzv každý sám... a děti, kteří tam mají své kamarády, ty jsou ok... ale ti kteří ne... mají smůlu... syn se tam vloni setkal s nepříjemnostmi, které nemohl pochopit a svým způsobem ani já.... byl tam pouze se mnou... chtěl se seznámit s dětmi a hrát si s nima...některé ho odmítly a ty drzejší se mu začaly smát... že je za popeláře, že má dlouhé vlasy.... no docela jsem byla nemile překvapená...obzvláště, když rodiče přihlíželi a nebo si prostě hleděli svého.... organizátoři je pak trochu usměrnili, ale i ztěch si nic moc nedělaly.... tak letos silně zvažuji návštěvu těchto akcí a nebo jedině přibrat někoho s sebou, ať tam nejsme jak vyvrhel. Všem přeji šťastnou volbu u výběru kostýmů i u výběru karnevalu :)

U nás to je již v plánu... konkrétně Divadlo Spejbla a Hurvínka.... tyto hrdiny miluji od dětství i já a syn již nějaký čas také...zatím se s nimi seznámil na výstavě v Chrudimi k výročí Hurvínkových narozenin, kde si i pohrál s malým divadélkem, vyrobil oblečky pro loutky a domů si odvezl Spejbla i Hurvínka... takže doma občas zkoušíme hrát vlaství příběhy taťuldy a Hurvajze :)

Rok 2017, 8. 1. 2017, 15.43

Těším se, byť jsem spíše pesimista, že už bude zdraví naší rodině přát a snad i ten kamarád-tatínek, který bude mít upřímně rád syna,mne a zbytek rodiny,přijde..jinak přeji všem jen to nejlepší do nového roku!

Froebelovy dary zatím neznám a jsem ráda, že zde se o nich dovídám více... s hračkami tohoto typu jsem se setkala v Lesním klubu... a myslím si, že jsou zajímavé, variabilní.. dítě si dokáže najít spoustu cest, jak si snimi hrát, takže jen tak neomrzí plus výhoda je i příjemný materiál... takže taková investice se pak jistě vyplatí

nojo kostýmy...to je nápad... hmm a to furt nadávám, že mimo karnevalu není kam kostým vzít.. super :)

a jak třeba skloubíte maminky s dětmi.. své kamarádky, které se vzájemně neznají, jsou celkem dost odlišné... nemají se moc o čem bavit tím pádem... a prostředník jste vy... tedy jeden jediný člověk, který je pozve... nevím zda se rozčtvrtit.. nebo udělat třeba dvě menší "posezení" v jiné dny a rodinnou oslavu zvlášť.. nebo je seznámit a prostě a prostě.. nevím :))

to právě není kde, bydlíme v bytě, zahradu nemáme k dispozici, ale mufinky jsem už dávno chtěla zkusit... děkuji

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací