Alexandra: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (93)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (873)

Zásilkovny mají osobní odběr. V Praze máme sklad na P10, ale přímo odberné místo to není.

Všechny ceny za dopravu (včetně SK) jsou nově vypsané na úvodní stránce VP. Delší časový limit dávat nechceme, už by v tom byl zmatek. Těch 30 dní jsme vyhodnotily jako ideální dobu na nasbírání dalších pampelišek. A cena dopravy se o 20% navyšuje při 3 a více dárkách. Díky za pochopení.

Jakmile se objednávka dostane do stavu "předáno dopravci", posíláme nově email. Orientační doba dodání jednotlivých dopravců je uvedena na úvodní stránce VP. :)

Doplněno na úvodní stránku VP. Ať máte hned jasno :)

Ty jo, to by v tom byl už dost zmatek. To nejde, nezlobte se. Pro nás by to znamenalo opakované naskladňování a vyskladňování a byl by zmatek v počtech. Je v tom i trochu kouzlo, že nevíte, co do VP přiskočí a kdy. Díky za pochopení.

Ne, pokud neobjednate nic dalšího, tak ne. Pokud byste si vybraly teď odměnu, tak ty objednane a dosud neodeslane přidáme do balíčku a pošleme spolu s novými.

Už to mame vymyšlené.. 😉 Budete mít možnost převést zboží na kamarádku. Zboží se pak přihodí do jejího balíčku a odešle se v těch jejích 30 dnech.

Sklad stěhujeme.. ale možná nějakou možnost osobního odběru zavedeme.

Všechno bude rozepsané stejne jako v e-shopu a půjde i toto kombinovat (pokud objednáte v e-shopu a VP, můžete si to nechat poslat společně).

Odběrná místa nejsou. Balík doručit na jinou adresu (třeba kamarádky) půjde a bude možnost poznámky o sloučení balíků. Poštovné za body ne. My vám chceme dávat dárky a poštovné je takový nic moc dárek 😉

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací