Proč darovat květiny?

zobrazeno 65×

Vložil(a): Jenda, 15. 2. 2021 19.32

Květiny jsou něco, co vás vždy donutí se usmát, nezávisle na tom, co se v životě právě teď děje. Blízkým můžete dát květiny i zcela bez důvodu, abyste zvýšili náladu. Kytice může symbolizovat lásku, soucit, péči a omluvu. Online květinářství Květiny Hned https://www.kvetinyhned.cz . V tomto materiálu si řekneme, kdy a proč se vyplatí dávat květiny. Vyjádřit lásku Jedním z nejpopulárnějších důvodů, proč dát květiny, je vyjádřit svou lásku. Muži například posílají kytice milovaným ženám, aby je překvapili a řekli: Miluji tě. Květiny jsou ideální způsob, jak mluvit o pocitech. Ať už jde o začátek vztahu, důležité je pro vás oba datum nebo jen znamení pozornosti milované manželky. Omluvit se Stává se, že se blízcí lidé hádají. Je to součást osobního růstu a normálních vztahů. Přesto je po hádce důležité obnovit normální vztah a omluvit se. Váš partner určitě ocení, že jste se mýlila. I když jednoduchých slov omluva stačí, kytice barev bude znamenat mnohem víc. Žádat o odpuštění je navíc vždy mnohem snazší květinami - vždyť jsou schopni roztát jakékoliv srdce. Dopřát úsměv Všimli jste si, že kolega vypadá zdrceně a smutně? Nebo se zdá, že je otec kvůli pracovní situaci hodně napjatý? Možná tvého nejlepšího přítele právě vyhodili. Život je někdy těžký a lidé ztrácejí jiskru. Ale víte, že to není konec světa a oni to v hloubi duše také vědí. Přesto jim teď nejde o úsměvy. V takovém případě je nejlepší, co můžete udělat, poslat jim květiny.

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (3 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitka46

jitka46, 1. 3. 2021, 23.58

Mám jednu květinu v květináči a dělá mi radost. Zbytek vidím raději na zahrádce.

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 2. 2021, 10.46

este lepsie su take ktore sa daju zasadit a tesia potom este dlhe roky

Minnie, 20. 2. 2021, 13.33

Květiny dostávám moc ráda, a manžel mne v tomto ohledu nezanedbává 🥰 Ale taky je já ráda daruji, třeba mamce, babičce a tak.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací