Zubař pro dcerky

zobrazeno 1320×

Vložil(a): Lenkavap, 3. 6. 2015 11.09

Dobrý den maminky, Již delší dobu hledám zubaře pro své dcerky, nejlíp i pro mne :-) Moje "bývala" paní zubařka je už v určitém věku a dělá chybky. Navíc dcerky to tam nemají rády, tak hledám něco jiného. Hlavně starší dcerka je citlivá a s lékaři si už užila. Ale dnes najít zubaře, který by nás vzal je problém... Nemáte radu, kde je dobrý, ne předražený zubař a bere? Teda spíše zubařka. Brno nejlépe....Možná i velmi blízké okolí, kde jezdí bus či vlak častěji, než 2x denně :-)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 9. 4. 2024, 10.09

A odkud přesně jste? Jaké máte spojení do Prahy? My chodíme do stomatologie Praha 2 https://www.zubni-praha.cz/ a musím teda fakticky říct, že s tak profi přístupem jsem se nesetkala. Takže jsem byla ráda, že jsme tam nakonec přešli celá rodina. Dokonce i manžel se přestal zubaře bát, což je teda úspěch, který jsem už v životě nečekala.

Žofinka

Žofinka, 22. 1. 2018, 10.46

se zubaři je problém snad všude

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 15.28

tak dnes najít zubaře (ať už jakéhokoliv) je vždy problém, takže zkusit známosti

Itany, 30. 11. 2015, 12.04

Tak pana zubaře ve Slavkově mohu taky doporučit nebo i když je to zas o kousek dál paní zubařka Sarázová v Bučovicích je užasná

Lenkavap, 17. 12. 2015, 10.16

děkuji, jen opravdu to mám hodně daleko, ne jen kousek Ale věřím, že když někdo bude hledat z okolí, tak díky Vám najde!

hellova, 18. 6. 2015, 16.19

Slyšela jsem o dobré zubařce v Brně, teď si nevybavím, ale napíšu.

Lenkavap, 4. 6. 2015, 11.19

Děkuju, Slavkov i Blansko už je dost z ruky na zubaře a dojíždění... bydlení máme kousek od Pálavy, tudíž cesta tam by opravdu trvala velmi, velmi dlouho....už z toho začínám být zoufalá, protože zase nechci k úplně cizím, aniž bych znala někoho, kdo je tam spokojený...ale asi budu muset...

Estrela113, 3. 6. 2015, 17.53

My chodíme Leni ve Slavkově k celkem mladému ale šikovnému zubaři. Za bílou bere 750 kč a když Marťovi opravoval zub bílou výplní, tak si ani nic nevzal (protože syn neměl kaz, jen defektní zub a nezaručil se, že to vydrží, tak si nic nevzal). Ale to je pro vás trochu z ruky... ovšem kdybyste jeli- můžete se stavit na to kafé konečně.

Katka

Katka, 3. 6. 2015, 17.22

Jsme v Blansku u Vrtělové, vlak sem jezdí z Brna každých 30 min ;o) Taky už má teda min 55 let, ale jsme spokojení, s dětmi to umí. Jak je nebo není drahá nevím, nemám srovnání, za lepší amalgámovou plombu si bere 130,-, za bílou 600,-.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů