Hledam oporu

zobrazeno 1303×

Vložil(a): Jane K, 10. 5. 2018 22.52

Maminky, citite, ze mate motivaci zdraveji a primerene jist, ale vzhledem ke kojeni a materskym prioritam Vam pokulhava realizace jako mne? Jsem skoro rok po porodu a porad bojuji se sebedisciplinou, tak co do toho jit spolecne, kdyz muzeme vyuzit podpory na dalku diky moderni dobe aplikaci (napr. Whatsapp)? Tesim se a verim, ze v jednote je sila :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

petralak

petralak, 15. 5. 2018, 8.03

Já bych spíš potřebovala, aby mi někdo uvařil:-D Nebaví mě jíst a vařit pro jednoho a nerada jim, když na to nemám klid...

Mygara

Mygara, 15. 5. 2018, 6.01

já rozhodně nejsem vhodný adept

Fuga

Fuga, 14. 5. 2018, 7.38

já také pokulhávám, ale ve všem, takže i v psaní

NiFee

NiFee, 12. 5. 2018, 9.35

kojenie je výhovorka...ja kojim..snazim sa jest zdravo( naozaj sa iba snažim moc mi to nejde (včera snicle,predtým na ranajky nutelový croisant, ) nie držať dietu a cvicim. a ide to vela chodim, vždy rano si tak 15-20 minut zacvicim a aj to staci no nieje cvik ako cvik. Skus si stiahnut nejaku apku s cvikmi do mobilu mne pomohlo to. vždy o 8.00 rano mi to pípa na mobile tak si idem zacvicit i ked deti to bojkotuju

L.janicka.l

L.janicka.l, 11. 5. 2018, 20.41

Lepsi je tohle osobne nez takhle na dalku

Janna, 11. 5. 2018, 19.37

Tak tohle není nic pro mě.

Žofinka

Žofinka, 11. 5. 2018, 18.24

Já nemám čas ani na aplikace:-)

Jane K, 11. 5. 2018, 15.28

Mile Maminky, Dekuji za rady a inspirace. Prehled o zdrave strave docela mam, a snazim se hybat, ale hledam oporu ve vuli ohledne mnozstvi. Proto hledam mozna nekoho podobneho - kdo vi, co a jak, ale nekdy neumi rict dost a pomohla by mu pozitivni podpora v predsevzeti. Whatsapp jsem navrhla prave jako moznost povzbuzeni na operativnejsi bazi, ale jakakoli neosobni forma je mozna.

Janako

Janako, 11. 5. 2018, 13.21

Ja to zas tak neresim.Snazim se jist primerene zdrave,diety nedrzim,pohybu mam s detmi,myslim,dost a chodim i cvicit.

Cherrynka, 11. 5. 2018, 10.58

Tak to já v tomhle disciplínu mám... mám štěstí, že mi nechutná nic přeslazené, třeba kafe, čaj piju jen bez cukru, čokoláda mi nechutná... když sladký, tak si dám občas kávenky ke kafi nebo sním i 4 banány naráz Přijde mi, že týdně sním banánů asi 15

Gabill, 12. 5. 2018, 21.41

Tak to máš šťastie. Ja sladké milujem, ale snažím sa pomaly postupne znižovať množstvo cukru. Keď to nie je naraz, tak si človek na to zvykne, že ta káva už nie je až taká sladká a môže zase trochu ubrať.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů