Maminky co vše připravit před narozením dítěte???

zobrazeno 1966×

Vložil(a): sestricka1989, 6. 6. 2018 12.45

Maminky poraďte co vše připravit a zařídit před narozením dítěte děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Alenacap45, 30. 11. 2021, 23.30

Všechno možný jsem nakoupila na postylky-vybaveni.cz:-)

Romanka40, 30. 11. 2019, 18.01

Urcite obleceni, postylku sestavit, ale u nas spi spise snama v posteli, vanicku na koupani a latkove plenky, osusky a jednorazovky, krem na opruzeniny. Vic by jsem neresila a postupne dokupovala, co by bylo potreba

MartaZa, 27. 7. 2018, 13.09

Seznamů je opravdu spousta např. http://maminky.eu/kojenci/co-vse-poridit-pro-miminko-aneb-vybavicka-od-a-do-z/. Ale myslím, že některé věci není potřeba mít nachystané už před narozením, např. nosítko nebo šátek na nošení, ohřívačku lahví apod.

Mygara

Mygara, 9. 6. 2018, 18.40

no rad je tady až až

nikolava, 9. 6. 2018, 14.59

Kočár, postýlku, pár oblečků, lékárničku, pleny. Jinak jsem byla zařídit dětskou doktorku, vyplnit si papíry na sociálku - s těma jsem tam po porodu jen zašla, pokud nejste manželé, tak zajít na matriku kvůli potvrzení otcovství

Kikinka30, 8. 6. 2018, 19.06

Dudliky hodne rozdavaji v porodnici,uvitaci balicek pro maminku a dite

Furciferka

Furciferka, 7. 6. 2018, 23.31

Ještě bych možná dodala, že je dobré mít pohotovostně připravený dudlík. Je pravda, že ne každé dítě ho vyžaduje a ne každá maminka ho chce používat. Já třeba měla v plánu dudlík nepoužívat, ale jak jsem pak za něj byla ráda, když jsem prvních pár dnů ještě neměla dost mléka a malý řval a chtěl mít něco v pusince.

patricia077

patricia077, 8. 6. 2018, 6.12

Hele oni jo nedoporučuji ale dcera rvals tak že ji ho sami soupli já ho neměla že ho používat nebudu a..

snany, 8. 6. 2018, 6.27

Dcera měla dudlík v krabici, kterou dostala v porodnici, tak dostala od pojišťovny. Dopředu bych nekupovala.

Kamila Pecharová, 8. 6. 2018, 7.16

Jo, dudlík já měla při druhém synovi v porodnici a nacpala jsem mu ho tam hned první den ať si každý myslí co chce.. Nehledě na to, že první syn byl narozený předčasně a v inkubátoru mu dudlík začaly dávat sami sestřičky taky asi týden po narození.. Aniž by se mě zeptaly..

Petra Schoberová, 11. 6. 2018, 7.23

Já pro malého taky nechtěla dudlík ale po narození ležel na neonatologii a tam. Ho měla všechna miminka.. Tak byl naučeny ještě dřív než sem se k. Němu dostala. Já..

Janna, 7. 6. 2018, 22.36

Já jsem měla seznam věcí někde stažený z internetu... Všude píšou to samé. Hlavně zařídit pediatra a vyplnit papír do porodnice, jinak vše ostatní jsem, myslím, zařizovala až po porodu.

Lenourecek, 7. 6. 2018, 21.40

Neprojížděla jsem komentáře, ale určitě zajít na matriku a zajistit si dětského lékaře. Výbavička vám stačí základ - postýlka, pokud nechcete koupat ve vaně, tak vanička, místo k přebalování, očárek a autosedačka, pokud máte auto, pleny a trocha oblečení... Potom uvidíte, co bude potřeba

Zdeňka S., 7. 6. 2018, 8.06

My jsme měli autosedačku, kočárek, fusak, kolibku, houpací koš, pár overalů, čepiček a bodyček, plinky a nějakou kosmetiku. Zbytek jsme pořizovali postupně co bylo potřeba

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů