Aktovka pro prvňáčka

zobrazeno 164×

Vložil(a): Jane, 12. 7. 2016 11.43

Maminky, jakou jste kupovali první aktovku do školy? máte něco vyzkoušeno?Aby to vydrželo a hlavně aby ta taška nebyla těžká. Některé mi přijdou zbytečně těžké i když jsou prázdné.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

klárka, 22. 8. 2016, 13.35

Já mám teda ještě malou dceru, ale neteř už má za sebou první třídu a té jsem objednávala aktovku ze stil.cz, má takovou hezkou sadu se sovičkama - takže i penál, peněženku nebo pytlík na přezůvky má ve stejném designu a vypadá to moc hezky. Navíc taška má anatomické záda, reflexní prvky a neváží ani kilo, což je perfektní, protože když tam dá sešity, svačinu, pití a další věci, tak už je pomalu na třech kilech a to je na záda prvňáčka už dost. Jinak po roce vypadá taška jako nová a naštěstí neteř nebrečí, že by chtěla novou třeba s motivem ledového království - v tom má naštěstí rozum

Itany, 18. 7. 2016, 20.14

Mame od Topgal a naprosta spokojenost.prihradka na piti,lehoucka,tvarovane zada,reflexni.nikde se nepare a krasne drzi tvar.

Jane, 18. 7. 2016, 17.36

Moc děkuji za rady. Koukala jsem po internetu a mají opravdu pěkný výběr. Nedá se to srovnat s tím co mají u nás v obchodech. A mluvila jsem se sestřenicí A oni taky objednávali na tom detskyeshop jak píše Grett. A ta taška vypadá opravdu krásně. Nevíte, jestli je někde i kamenný obchod od nich?

Grett, 20. 7. 2016, 9.00

Kamenný obchod mají v Brně, Okružní 35. Oni ti tam kdyžtak i poradí, nebo jim můžeš zkusit poslat email. Je tam online poradce, tak se můžeš poradit. Jednou jsem toho taky využila. jsou fajn a ochotný. Tak ať dobře pořídíte.

vendy.z, 17. 7. 2016, 11.34

My budeme také nějakou kupovat, ale nevím co přesně. Chci určitě ergonomicky tvarovanou a lehkou s přihrádkou na pití zvlášť, a aby se dcerce líbila. Pojedeme kvůli tomu do Prahy, tak snad vybereme dobře

Grett, 14. 7. 2016, 13.42

My jsme dostali tuto http://www.detskyeshop.cz/skolni-aktovka-batoh-emipo-fantasy-motyl.html a je lehoučká, má zpevněná záda a spodek tašky. Dobrý jsou i ty reflexní pásky. Jsme s ní spokojený a myslím že druhou třídu s ní dcera taky v pohodě odchodí.

smazetka, 13. 7. 2016, 10.43

My kupovaly také Topgal. A super. Vyztužená záda, dno. Anatomicky tvarovaná. Přitom opravdu lehoučká. Syn ji nosil první 2 roky a bez problémů.

Katka, 13. 7. 2016, 18.49

Dcera ji bude mít určitě i letos do třetí třídy, aktovka pořád vypadá jako nová a když člověk vezme nějakou univerzálnější barvičku/vzor, tak není důvod měnit.

smazetka, 14. 7. 2016, 11.29

Nám by také ještě určitě vydržela. Nebyla na ní žádná vada, ale syn už chtěl "batoh", jako všichni ve třídě. Ale i ten jsme koupili aspoň s ergonomicky tvarovanými zády.

Katka, 14. 7. 2016, 12.22

Tak my máme batoh, aktovka vypadá jinak, to je pravdu. Tu nosívá málokdo, co tak sleduji ostatní žáčky.

k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2016, 22.18

já slyšela chválu na topgal a dělá různé tak zkusit která je lehčí

snany, 12. 7. 2016, 20.28

Dcera půjde do první třídy za rok, slyšela jsem chválu na Topgal, takže zajdeme do kamenné prodejny a vyzkoušíme, která nejlépe sedí pak koupíme. Samozřejmě ve výběru musíme zohlednit přání dcery;-)

Katka, 13. 7. 2016, 18.52

Dcera dostala Topgal od Ježíška, rozhodovala jsem já, brala jsem z netu v akci ;o) Má takový univerzální vzor, takže se jí líbí. Synovi už taky začínám vybírat, ale ceny jsou o 500,- vyšší než před 2 roky, hrůza. Škoda, že jsem tehdy nevzala hned dva.

Minnie, 12. 7. 2016, 19.57

Nás čeká 1.třída až za 2 roky, ale budu vybírat aktovku s dcerou tak, aby jí dobře seděla a byla jí pohodlná. Sama si ji vyzkouší. No a samozřejmě se jí také bude muset líbit takže počítám s nějakou nejspíš Disney

nellys, 12. 7. 2016, 19.35

Za mě Topgal, malý ji měl teď do 1.třídy a spokojenost, nepřipadala mi pro něj těžká a to je syn prcek a hubeňour, když šel do první třídy měl 20kg. Po roce používání vypadá stále jako nová...

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight