Zavádění příkrmů

zobrazeno 977×

Vložil(a): ivka1981, 20. 11. 2014 16.12

kdy jste začali s přikrmováním svých dětí? Dělali jste si příkrmy domácí nebo raději kupované z obchodu. A kdy jste zařadili mléčné produkty - zrovna v tomto se totiž s kamarádkou hodně odlišujeme, tak mě zajímá, jak je to jinde.

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 28. 11. 2016, 21.54

Já začala kolem půl roku a dělala domácí, nějaký jsem občas koupila, když se někam jelo

Fuga, 18. 11. 2016, 13.25

dělám domácí příkrmy, ale kupované jsou doma jako zásoba. A první mléčný výrobek v 8mi měsících, nějaký zakysaný jogurt.

Iris, 23. 1. 2016, 7.07

Začala jsem u obou ve čtyřech měsících,jedno po UM a druhé plně kojené. Ze začátku jsem vařila domácí zeleninu, dala do formy na led a každý den jsem ze 2 kostky roz razila, tak asi měsíc než se naučila papat. Poté jsem kupovala hotovky.5 měsíc jsem zavedla ovoce a 6 měsíc maso zeleninové příkrmy.teď v 8 měsíci papáme ovocné přesnídávky, jogurt, masozeleninový příkrm, rohlík s máslem, kaše....a stále kojíme.

Zuzka Čtvrtečková, 14. 11. 2015, 22.40

Od šestého měsíce. Když jsme byli doma, měl domácí, když venku, tak jsme koupili. Nijak jsme to neřešili. Malej snědl od začátku cokoli, hlavně, že toho bylo hodně 3:-) Mléčné produkty si už nepamatuju.

Minnie, 3. 11. 2015, 10.13

Dcera kojená, příkrmy od 6 měsíců. A střídala jsem domácí s kupovanými. Mléčné výrobky jsem zařadila v 9 měsících, ale říkala mi mude že by stačilo až od roka když je kojená.

nocken, 5. 10. 2015, 23.32

Začala jsem u obou dětí zhruba v 5,5 měsících.

luhalova, 28. 9. 2015, 20.15

Začali jsme hned ve 4 měsíci u obou dětí, protože jsou oba otesánci a střídala jsem kupované s domácími.

Verisek29, 8. 9. 2015, 10.29

S příkrmy jsme začali před pár dny, kdy můj chlapeček započal svůj 5. měsíc svého života Začínáme s domácím mrkvičkovým pyré z mrkvičky ze zahrádky , zatím moc neví, co s ním má v pusince dělat, ale to chce čas Jinak jsem si objednala od Hippu první lžičku dýni a od Hami první lžičku květák, tak jsem zvědavá, jak to bude chutnat U obou je v tom jen zelenina a voda.

Lasenka27, 2. 9. 2015, 13.44

my začali s přikrmy v 6 měsicich ted je nam skoro 8 a zatim teda dělame přikrmy domaci ze zahradky kupovane jen když jedeme někam na vylet a nestihnu si navařit ale to je fakt malokdy

benca, 18. 8. 2015, 19.00

Myslim, ze to bol 5 mesiac a bolo to super papala uplne vsetko, aj prikrmy aj varene zeleninky

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight