Zase ty ryby

zobrazeno 721×

Vložil(a): Barbarelka, 2. 12. 2016 15.09

Ahojky tuhle jsem se tu ptala na to jak udělat malé rybu, včera jsme byly u dětské doktorky a ta nám řekla že rybu ještě ne že to je vysoky alergen. Co si o tom myslíte vy a kdy jste začali dávat prckům? Chtela jsem ji na ne připravit a dát už i na štědrý den ale ted tak nějak nevím.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 19.08

od 8mi měsíců a vařenou v páře

Kikinka30, 24. 3. 2017, 8.26

My jsme meli rybu na vode se zeleninkou a bramborem rozmixovane v 7 mesicich a dokonce nam tenkrat doktorka doporucovala uz od 6

nikolava, 6. 12. 2016, 9.13

V kupované skleničce(domací vůbec nechtěl) měl rybu už od půl roku, možná dřív. "pravou rybu" měla nedávno

BonnieParker, 4. 12. 2016, 15.20

Já alergeny neřeším (kromě lepku, protože máme výskyt celiakie v rodině). Když bylo synovi šest měsíců, tak zrály jahody. Byl to jeho jeden z prvních prikrmu. Dávám věci podle sezóny ne podle toho, jestli jsou alergenem.

ivka1981, 4. 12. 2016, 1.11

my jsme u dětí začínali skleničkama s rybou. Pak jsme postupně přešli na normální rybu, ale přebírám jim to, mám strach z kostí, protože jsme je jednou našli i ve filé pro děti, které mělo být bez kostí. Syn už dokáže najít kost, kdyby ji měl v puse, ale i tak mám strach, protože ryby je mají maličké. Osvědčil se nám losos, v tom moc kostí není anebo také tilapia, ta nám chutná. Pangasius je také bez kostí, ale také bez chutí, toho nekupujeme.

vivianr, 3. 12. 2016, 21.53

Rybu bych nedávala spíš kvůli kostem, ale malému je rok a už ani nevím, kdy to bylo, co jsem měla lososa a měla jsem ho na klíně, tak ochutnal a moc mu chutnal. Nějaký měsíc to už bude. měl jen kousíček. Z kostí mám fakt strach a kupované masové příkrmy mu nedávám. Kupujeme mu maso z farmy.

Zdeňka S., 3. 12. 2016, 0.10

Dcera má 10 měsíců, a už ji ochutnala a v pohodě... Já myslím že jí zas tolik nesní , tak proč neochutnat ?

Sooňaa, 2. 12. 2016, 22.59

Ja se chystam.ted, dcerce byl rok.. myslim,ze neni kam.spechat..

benca, 2. 12. 2016, 22.01

ja neskoro to viem

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 12. 2016, 21.13

Ja myslim ze to doktori moc hroti. Driv se jedlo vsechno a nikdo o zadnych alergenech nevedel a jak deticky prospivali.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů