jídelníček v 8.měsících

zobrazeno 433×

Vložil(a): katuš, 7. 9. 2015 13.16

Zajímalo by mě jaký měl váš drobek v 8.měsích jídelníček.Končím s hladkýma kašema a pyré.v brožurce od doktorky je napsáno že po 8.měsíci ke svačině chleba s máslem ale to se mi nějak nezdá.Napište prosím jídelníček aspon na tři dny abych měla nějakou představu :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 24. 11. 2016, 9.34

já jela pořád stejně, akorát jsem nemixovala tak do hladka. a dávala na kostečky nakrájený banán, hroznové víno. chleba si žužlali

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 22.31

My mixovali, ale ne už tak do hladka, ale nechávala jsem větší kousky, jinak třeba chleba s žervé užvejkal i dásničkama

Minnie, 26. 10. 2015, 11.12

Dceři narostl první zoubek až v 10 měsících, takže zhruba do roku jsem vše mixovala. Pak začala sama chtít kousky.

Míša Čížková, 11. 10. 2015, 22.31

my začínáme pomalu těstovinky a rejžičku... zatím se to mrňousovi moc nezdá co že mu to dávám když doteď měl samou kaši, ale snaží se... nastrouhané jablíčko nebo rozčvachtaný banán by ho ale zadávil, nebo aspoň mám ten pocit :-D odpoledne přesnídávku nebo jogurt a večer kaši do lahve máme teprve čerstvě dva zoubky takže o kousání něčeho pevnějšího si pořád ještě můžeme nechat zdát....

vivianr, 8. 9. 2015, 10.14

Na osmém měsíci jsme byli na tekutém, protože jsme měli zuby až po roce a fakt by chleba neukousala. Maximálně jsme koupili sušenky od sunaru a ty žužlala.

mckvak, 7. 9. 2015, 20.53

JJ jak pise dazsa - a na internetu je spousta tipu - plus je dobra knizka Mama a ja nebo tak nejak, jsou tam fajn clanky o prikrmech

dasza, 7. 9. 2015, 15.15

Chleba se zerve atd meli.obed maso zelenina.uz sem zacla jogurty.ovoce.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight