Jak na příkrmy

zobrazeno 1126×

Vložil(a): nikolava, 17. 11. 2015 19.07

Dobry den, synovi budou za mesic 4 mesice, tak se predbezne informuju. Je lepsi zacit se zeleninou nebo s kasickama? :) Kdyz zacnu zeleninkou, staci nebo mu pak mam davat i tu kasi, vecer? Piste jak jste to delali/delate vy :) Dekuji za nazory a rady

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 12.07

začíná se klasicky zeleninou a aby mělo dítě lepek, tj. třeba kaší nejpozději do 6. měsíce

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2016, 17.31

Vždycky nejprve zelennina, pak maso a ovoce a kaše nakonec

Fuga

Fuga, 28. 11. 2016, 19.39

začínala jsem zeleninou, asi po měsíci jsem přidala maso, a pak ovoce, nakonec kaši

Verisek29, 24. 11. 2015, 21.57

Začínali jsme zeleninkou, nejdřív mrkvičku, 3 dny, pak jsme přidali bramboru, zase 3 dny, pak jsem zkusila dýni, petrželku, celer, atd... Kaši jsem začala dávat až myslím od ukončeného 5. měsíce a dávám jí stále jen obden, když miminko přibírá jak má, není potřeba jí dávat pořád, navíc u nás to rozhodně není o tom, že když dám synáčkovi kaši před spaním, tak spí celou noc

Pávinka, 23. 11. 2015, 22.02

Hezký den, já začínala zeleninou k obědu, jednodruhové pyré vždy postupně jsem testovala jednu potravinu 3 dny a pak přidávala další( kvůli případné alergické reakci) jelikož byl syn už hladový i přes mé kojení (při narození měl 4 kg), kašičky jsem dávala nejdříve k večeři a později je přesunula na ráno a večeři nahradila lehčí zeleninkou. určitě naslouchejte miminku, ono si řekne, můj syn byl jedlík od malinka, ale pokud by nechtěl, tak bych to přes koleno nelámala. držím vám palce:-)

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.10

Přes den příkrmy a večer kaše, tak mi to přijde ideální

Kristy Sim

Kristy Sim, 20. 11. 2015, 8.44

Já jsem začínala od ukončeného 4. měsíce s mléčnou kaší, ob den. Od ž. meěsíce jsem začala dávat zeleninu.

Iveta Záborcová, 19. 11. 2015, 10.06

Příkrmy jsou opravdu hodně diskutovaným tématem a základ je vždy stejný,jak tu píšou všechny maminky, každá to chce udělat správně a nejlépe a děti mají různé chutí. Také jsem si myslela, jak budu začínat hezky zeleninkou a vůbec jsem s ní neměla úspěch a to ani teď ve dvou letech, prostě ji moc nemusíme. Dávala jsem jí kvalitní vývary, kde se zelenina tak nějak "ztratila" a rosteme stále moc hezky. Kaše na večer je určitě dobrá pro zasycení a poté jsem dávala ještě na zapití mlíčko, ale už jen třeba poloviční dávku.

Jooky, 19. 11. 2015, 8.04

No nám už třeba na večer ve 4 měsících nestačilo jen kojit malý nespal a pořád chtěl jenom pít tak nám paní doktorka doporučila kašičky na večer. Takže jsem začali kašičkama a pak až v 6 měsíci příkrmy jako v obědu zelenina a brambory, ale pokud mu zatím stačí mlíko tak není kam spěchat.

Zuzi, 18. 11. 2015, 18.49

U prvního syna - nekojeného, jsem začala nějak na konci 4. měsíce, začala jsem ovocem, jelikož trpěl na zácpu, ale s prvním synem to bylo v pohodě, jedl všechno ovoce a později i zeleninu. Druhý syn byl a je kojený a s prvním příkrmem jsme zkusili na konci 6.m, ale on je hodně mlíkovej takže jestli začal s příkrmem pořádně až někdy po 8. měsíci těch pár lžiček co si vzal jsem moc nepočítala za příkrm a hlavně chtěl stejně prso, takže jsme příkrmem nic nenahradili...až po roce se to zlomilo a má mléko ráno a večer a přes den jí vše .- ovoce, zeleninu, maso atd.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů