Svačinky

zobrazeno 1055×

Vložil(a): Mhryzbylova, 6. 10. 2018 11.44

Jaké svačinky připravujete svým dětem do školy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andromeda33, 2. 3. 2019, 13.38

Já se snažím dávat dopoledmne většinou hodně ovoce a když nestíhám a jedeme někam na výlet, tak kupuji ovocné kapsičky od sunárku, které obsahuje 100% ovoce a ne jako ty levnější co ovoce nevidělo ani z rychlíku.

karamelka77, 19. 2. 2019, 14.40

Dcera je zatím ve školce a syn je se mnou doma, snažím se jim dávat zdravé věci, takže dopoledne dávám většinou ovoce a nebo ovocné kapsičky, ty můj syn miluje. A odpoledne mléčný výrobek.

Mygara

Mygara, 14. 10. 2018, 13.44

U nás děti jeli na lepeňák nebo Kousek buchty

Gustawka, 13. 10. 2018, 11.54

Většinou zeleninu, pomazánky,ovoce

Minnie, 9. 10. 2018, 20.52

Hodně doma peču, tak má třeba kousek buchty/bábovky nebo co je upečeno a k tomu ovoce, nebo v mističce zeleninový salát, celozrnnou housku a malou čokoládovou tyčinku, chleba se sýrem a šunkou a k tomu zelenina, zapečené toasty, pudink v dózičce, měla i špenátové palačinky se sýrem nakrájené na šneky... snažím se dávat pokaždé něco jiného aspoň v tom jednom týdnu ať nemá furt to samé dokola. Občas taky koupím třeba koláč jen tak v obchodě a k tomu ovoce. Zatím nechce do školy jogurt prž se jí občas nepovede otevřít a bojí se, že se jí to nepovede zrovna ve škole a p.uč.nebude zrovna ve třídě a ona se pak nestihne najíst

Fuga

Fuga, 9. 10. 2018, 13.44

nejčastěji dělám chleba občas se zmůžu a upeču třeba muffiny a vždy má kousek ovoce většinou jablka, Protože jich máme doma fůru

Cherrynka, 8. 10. 2018, 17.13

Já celých 9 let ve školem měla vždy chleba.. s něčím syn zatím nikam nechodí,a le na svačinu do kočárku má většinou Brumíka nebo piškoty

Kamila Pecharová, 7. 10. 2018, 21.32

Zatím mám děti ve školce, ale snad budou alespoň někdy zdravé ovoce a zelenina je základ, spíš mě trochu děsí ty svačinové boxy.. Děti nosí tak těžké tašky s učením a ještě budou muset mít další zátěž - box a láhev s pitím.. Už teď je lituji

Zdeňka S., 7. 10. 2018, 7.24

Takovou klasiku, podle toho co zrovna doma je, chleba se šunkou, houska se sýrem,..ke každé svačině dostává ovoce nebo zeleninu .někdy třeba jen BeBe sušenky s banánem...jogurty do školy moc nechce .... Ve škole někdy dostávají bílý jogurt a a v automatu si kupuje mlíčko.

Žofinka

Žofinka, 7. 10. 2018, 7.12

Zatím svačinky nedělám ale myslím že skončím u chleba z ničím a kousek ovoce

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů