Snídaně a svačinky

zobrazeno 788×

Vložil(a): Olla, 22. 10. 2020 22.11

Ahoj maminky, jak řešíte snídaně nebo svačinky u dvouleťáků, kteří mají problém celkově s jídlem :/ u nás je to fakt boj.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

zinka, 25. 1. 2022, 9.45

Kupuji ho na www.svetplodu.cz. Mají ho nesířené, což taky upřednostňuji, protože síření způsobuje alergie a dráždí žaludek. Díky šetrnému sušení je lahodné a příjemně slaďoučké. Děti si oblíbily mango a ananas.

beruna, 23. 1. 2022, 13.05

Zapomněla jsem se zeptat, kde ho prosím nakupujete? Chci, aby bylo kvalitní a nesířené.

zinka, 21. 1. 2022, 10.03

Nemají, dceři je pět, synovi dva. Tomu ho krájím na malinké kousíčky. Taky jsem jim zkusila dát ovoce sušené mrazem. V jogurtu je ve stavu jako čerstvé.

beruna, 17. 1. 2022, 9.03

A v pohodě ho rozkoušou, nemají problém, že je třeba tvrdé?

zinka, 13. 1. 2022, 10.25

Dětem dávám sušené ovoce jako skvělou svačinku. Buď ho jí jenom tak, ale většinou ho přidávám do jogurtu.

Gustawka, 9. 8. 2021, 18.23

U nás funguje ovoce, přesnídávka, jogurt, tvaroh..

Pavla T., 12. 11. 2020, 22.15

Vyprdla jsem se na to! Se synem jsem ohledně jídla (celkově) bojovala celou dobu mezi 2 a 4rokem. Nic mu nechutná jen sladké jídlo, maso vůbec,... No moje nervy! A to máme pestrou stravu, jediné co já nejím je bůček a dršťkova(žádná škoda)😂 jinak všechno z masa, zeleniny, luštěnin,.... Až teď když mu je 5 se to začíná lepšit. U holek je to nechceš - nejez. Nedělám vědu z toho, že nechce snídat nebo večeřet, pokud to není nějak často, nic nenutím..... No vida, obě jí všechno!

Minnie, 28. 10. 2020, 19.14

U nás ve 2 letech i totálně nejedlík dcera snědla alespoň ovocnou kapsičku, nebo křupky.

Zdeňka S., 25. 10. 2020, 14.28

Když nechce jíst tak jim většinou nakrájím ovoce a zeleninu na kostičky, a nechám to jen tak na stole , za chvilku chodí zobat až je mniška prázdná

Lenourecek, 24. 10. 2020, 22.37

Mám štěstí, že kluci jedí všechno a jídlo si umí vychutnat. Snídaně bílý jogurt s ovocem nebo marmeládou, oříšky... nebo ovesná kaše s ovocem a k svačině mají většinou ovoce, podle toho, co zrovna je... Tím, že jsem boj s jídlem nikdy nepoznala se těžko radí, nabízet, zkoušet, testovat...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů