materske mleko

zobrazeno 1049×

Vložil(a): luciusmius, 14. 10. 2015 9.22

Jak poznam ze uz ztracim materske mleko mala ma3mesice zatim plne kojim ale driv nam stacilo jedno prso ted uz musime z obou a navic uz i casteji kojim mala je v posledni dobe uknourana a plactivejsi nez driv a vsechno strka do pusy tak nevim jestli to neprisuzovat zubum tak co myslite mamci mam uz dokrmovat moc dekuji za rady

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 10.58

ve 3. měsíci se říká, že je růstový spurt, tak možná je to tím

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 14.40

těžko se pozná, čím to je, ale měkká prsa znamenají plná prsa a tím jsem se řídila a vše šlo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 11.38

Ono to může být tím, že jí něco trápí, syn to občas míval a kojíme vesele dál

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.37

Nedokrmovat!

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.37

Nedokrmovat!

mckvak, 5. 11. 2015, 21.40

Tak mimco roste tudiz ma vetsi spotrebu jidla Je mozne ze ji mlicko nestaci ale spis bych se poradila s dr

luciusmius, 20. 10. 2015, 6.53

Vsem moc dekuju za rady uz jsem mela strach jeste se zeptam uz nam to trva skoro dva tydny a ted se nam k tomu pridal vynucovaci vztek kdyz prso neni okamzite nebo kdyz netece tak rychle asi a strasny plac kdyz ji polozime do postylky muze to taky byt tim nebo delam neco spatne vsude na internetu pisou o vdoru ktery zacina az v roce a pul a nikde jsem nenasla info o vztekani driv

Tereza Janoušková, 19. 10. 2015, 22.52

muze to byt rustovy spurt.. je nekolikrat do roka. kojit kdy si rekne, muze se vztekat.. trva nejvic 10dni. hlavne neprikrmovat a vydrzet. kojit kojit kojit hodne stesti

Minnie, 19. 10. 2015, 8.29

Na zvýšení tvorby mléka doporučuji kojící čaje, mají v drogerii nebo v lékárně, ale podle toho co popisujete jde o růstový spurt. Do týdne by se to mělo srovnat jinak moje 10 týdenní dcera teď pořád cucá pěstičky, dudlík vyplivne a u ručiček mlaská jako by týden nejedla právě objevila že je má, tak je zkoumá pusinkou. Přes den jsem starší i malou kojila častěji než po 3 hodinách, oni mají i žízeň tak se hlásí.

vivianr, 14. 10. 2015, 18.43

Naše mě nenechala vyspat, takže jsem to pak psychicky nevydržela a namíchala slabou kaši, kterou jsem doma měla. Pak spala a koupili jsme nutrilon a kojila jsem jen přes den. postupně jsme přešli na mléko a příkrmy.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů