Ráda 7 měsíční dcera se vsteká

zobrazeno 2407×

Vložil(a): anett, 23. 8. 2016 21.40

Milé maminky, mám dotaz. Dcera-7 měsíců je taková živější a když ji dam třeba ať si hraje, tak stojí u dveří a vsteká se a nebo piští (nebrečí). Kdyz je v sedačce, tak z toho usne, ale většinou se vsteká dokud pro ni nejdeme. Zoubky zatím ještě nemá. Nevím, jak s tím vstekáním se a pištěním... Mohly byste prosím nějak poradit, jak by se to dalo odnaučit nebo nějak udělat, aby to nedělala? Děkuji za rady. Hezký večer.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 21.47

Může být nen unavená. Zkuste uspat, najrmit, napít, prebalit, pochovat. Pokud nic nezabírá, tak zkuste vyklidit pole -kde není diváků, není herců.

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 5.19

chce vaši pozornost a vynucuje si ji podle mně

Minnie, 20. 11. 2016, 22.06

To mi teď začala dělat 15 měsíční když se vzteká. Ne že chce pozornost, ale když jí třeba něco zakážu (např. chce míchat kafe, já jí učím že pálí, i když na stůl nedávám hned horké, ale třeba u někoho na návštěvě to tak může být a nedovolím jí to míchat) a ona začne pištět ale tak pronikavě že to se nedá. To rve uši. Taky lehá na zem a vříská. Od starší tohle neznám. Je to na palici, kdyby byla první takhle, tak si další dítě hodně rozmýšlím. Kolikrát závidím parnerovi že jde do práce a tam to nemusí poslouchat

Jackey, 29. 8. 2016, 21.20

Tak to máme asi tak nějak stejně staré a živé děti ) syn už leze a staví se, takže mu už taky nikam ,,neuteču" a někdy je potíž se i jen najíst, protože to ho taky samozřejmě velmi zajímá a dal by si všechno, co mám já když si hrajeme nebo ho nosím v manduce, tak je spokojený, ale jakmile ho položím k hračkám, tak si buď vydrží hrát jen chvilku a nebo okamžitě leze ke mě a tahá mě za kalhoty jenže jak je ještě celý takový vratký a postaví se u mě, tak mám strach, že sebou praští dozadu a tak ho vezmu a zase přenesu, zkusím zabavit nějakou hračkou, ale moc efekt to nemá...podle mého názoru by si dítě mělo umět hrát aspoň na chvíli i samo, rozvíjí to jeho myšlení, kreativitu... Chtěla jsem ale říct, že na to vztekání mi u starší dcerky velmi pomohlo znakování a teď s tím budu začínat i u syna Ona se vztekala, protože byla velmi společenské dítě a jakmile se naučila znakovat, tak jsem koukala, kolik mi toho vlastně chtěla sdělit a co všechno má potřebu komentovat a jelikož jsem jí předtím nerozumněla, tak byla flustrovaná a proto ten vztek Pak to najednou přešlo a některé znaky si dokonce pamatuje i teď a to jsou jí 4 roky a začíná znakovat s bráškou

anett, 29. 8. 2016, 21.34

Tak to je skvělé, že to tak pomohlo moc Vám děkuji za tip, mohla bych se prosím zeptat, podle čeho jste to znakování se učila nebo kde jste na to brala inspiraci? jak dlouho to tak trvá než se to dítě naučí jistě to chce dost trpělivost ještě jednou moc děkuji

Jackey, 30. 8. 2016, 10.39

Je to speciální znakování baby signs, tady je i nějaký odkaz http://www.babysigns.cz/ Nejdříve vás mimčo jen sleduje a chce to opravdu trpělivost. Znakovat začne třeba po měsíci, dvou..podle toho, kdy se začíná a jak je dítě vnímavé Nejdříve se vyberou třeba jen dva znaky, které se nejvíce používají..já začínala s papáním a pitím a až si je dítě osvojí, přidáváte další já si nejdříve připadala jako blázen, ale později jsem to opravdu ocenila, protože jinak by naše malá byla asi hodně vzteklé dítě takhle to bylo fajn, protože mi vše, co chtěla, mohla sdělit. Já mám přímo ty materiály k tomu, magnetky i na ledničku, abych nevyšla ze cviku ) Byla jsem i na tom kurzu, abych zjistila jak na to ale není na tom nic těžkého. Klidně mi napište soukromou zprávu ať to tu nezahltíme

anett, 30. 8. 2016, 18.16

jste zlatá, moc Vám děkuji za takové informace, zkusím kouknout na ten odkaz a dyž bych si nevěděla rady, tak bych Vám napsala moc moc děkuji

Zuzka Čtvrtečková, 25. 8. 2016, 11.11

Já mám šestiměsíčního a taky nebrečí,ale píská. Říkáme mu píšťalo On je naopak trochu línější a tak se nudí. Starší měl opačný problém, ten byl vzteklý, že mu pořád něco nešlo Už to nejsou malá ležící miminka a chtějí zkoumat:-)

benca, 24. 8. 2016, 18.29

to ju prejde, velmi vas potrebuje, ja mam 4 rocnu a je to maminkin maznacik

anett, 24. 8. 2016, 18.43

Děkuji

vendy.z, 24. 8. 2016, 15.16

V 7 měsících už stojí? nebo to špatně chápu?

anett, 24. 8. 2016, 17.56

Stojí-chápete dobře. Je vývojem dost napřed. Zapírá se o bednu s hračkama. I známí na valili oči. Je i dost velká na svůj věk.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 8. 2016, 21.16

Tak to je velká šikulka

vendy.z, 25. 8. 2016, 12.50

Zuzka Čtvrtečková, 25. 8. 2016, 11.19

První syn byl taky hrozně akční. Na první fotce mu bylo 6 měsíců a vztekal se, že mu nešlo se postavit. Na druhému bylo 7 a takhle se na mně zubil, když jsem se probudila.. Ještěže druhý syn je klidnější a nikam nespěchá. S prvním jsem si užla

vendy.z, 25. 8. 2016, 12.50

anett, 24. 8. 2016, 12.39

aspon vím, že už sem nic nedám.. člověk jen přijde pro radu, je to mé první dítě, a hned je z toho problém... né všechny máme za zadkem matku a možnost se někde zeptat... jsou i maminky, co řeší daleko větší hlouposti... jen jsem se zeptala, tak pardón těm, pro které jsem pouze stupidní kr*** !! pokud Vám něco vadí, NEREAGUJTE!!!

ppetaa27, 24. 8. 2016, 13.11

Neprijde mi, ze by si nektera maminka o Vas myslela to, co jste napsala. Taky mam prvni dite a nemam mamku za zadkem. Proste jen davam na svuj instinkt. Syn je taky mamanek a hned rve kdyz od nej na par metru odejdu. Proste kdyz treba varim, tak je se mnou v koupelne, chodi se mnou i na zachod i do koupelny kdyz se sprchuju. Proste tam kam jdete ji berte s sebou nebo si zkuste poridit nositko nebo satek

anett, 24. 8. 2016, 13.48

děkuji no jak to čtu, tak mi to tak přijde... děkuji za tip, nosítko máme, dost často jsem to tak dělala, ale váží 9100g , takže nosit ji neustále je nemožné... nechci pravě, aby na mě byla závislá, všeho s mírou, jen musím nějak přijít jak na to, aby to vyhovovalo všem a nemělo to nějaký dopad na dceru.

dasza, 24. 8. 2016, 14.36

Nosila sem 24h denne a zavisli nejsou..ba naopak.jsou sebevedome a uzasne deti....jestli maze spravne nositko.vaha ditete by vam nemela vadit..a kdyz se da ditko na zada..je to pohodlnejsi o to vic

vendy.z, 24. 8. 2016, 15.19

V 7 měsících je závislost normální a hezká! Užívejte si to, až budou v pubertě, nebudou vás chtít

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 8. 2016, 21.17

Nosítko také doporučuji, je fajn. Syn takhle se mnou vařil, vysával, vytíral, uklízel atd. Akorát teď jak chodí, tak už se mu moc nechce a dlouho nevydrží ...

dasza, 24. 8. 2016, 13.14

Tyjo..to se tento tyden mnozi urazlivejch lidi-nejste vy s tou predchozi pribuzna;))) Prestante byt vztahivacna...ale proste odnaucit 7m dite pistet a vztekat se kdyz jej odlozite fakt nejde;) proste je to male dite.co chce byt neustale s namou a vsichni mame deti a vsichni s nena delame vse...a propo..kdyz je klidna a v pohode maminka.tak je pak v pohode i ditko;)) tak to zkuste,bez zacnete vsechny urazet;))))

vendy.z, 24. 8. 2016, 15.18

Myslím si, že to nikdo nemyslel zle První dítě je vždy větší makačka

Katka

Katka, 24. 8. 2016, 15.28

Anett pokud potřebujete někomu nadávat, tak si najděte nějakou skupinku na FB, tam je takové chování běžné. Tady na maminkách nemáme potřebu nikoho shazovat ani si nenadáváme. Každá z diskutující mamin se vám snažila ukázat svůj pohled na věc a přispět radou.

anett, 24. 8. 2016, 18.02

Nechci nikomu nadavat, tudíž se omlouvám pokud přišlo někomu nevhodné. Jen jsem zareagovali tak, jak mi přišlo, že reagují některé maminky. Některé píšou takovým způsobem, že já pak vypadám jako ta, co radši položí děcko a jde něco dělat. Jen jsem chtěla znát názor a případně poradit. Každý má práh někde jinde a někdo snese tolik a někdo zase tolik. Nemějte mi to prosím za zlé, trochu mě to vytočilo, že sem jdu pro radu a nakonec jsem špatná... Nepřišlo mi to zrovna jako přispění radou...

Katka

Katka, 24. 8. 2016, 18.40

Dasza je občas trochu radikální, ale ona to myslí dobře

anett, 24. 8. 2016, 18.44

Děkuji:)

dasza, 24. 8. 2016, 11.06

Tak budte s ni a je po problemu....deti breci.vztekaji se a bude hur.mm

anett, 24. 8. 2016, 12.32

no jo to se Vám řekne, člověk je s ní neustále, jsou i další věci potřeba udělat, když je hromada nádobí že není z čeho jíst, někdo to umýt musí, hromada prádla také do pračky nenaskáče sama, navíc máme barák a práce je tu dost, každopádně děkuji za radu, ale na uklízečku nemáme

dasza, 24. 8. 2016, 13.09

Prominte...ale mame deti vsichni..ja dve a ty 24h denne plakali;)))) mame barak a prace mi jeste nikdy neuletela..a v 7m???to muze delaz s vama.hracky na linku.vybrakovat suflata.skrinky.varit muze..u pracky pradlo...na zahdare trava hlina atd...staci k tomu pristoupit jinak a ne ze decko nekam odlozim abych ja mela cas neco delat;)

vendy.z, 24. 8. 2016, 15.20

Ten mladší byl taky závislák do 2 let, visel mi u nohou a řval, když jsem chtěla něco dělat. No tak mi visel za nohy, a co? Teď je z něj šikovnej samostatnej 3leťák a za pár dní jde do školky

ppetaa27, 25. 8. 2016, 7.17

Presne tohle mi syn dela u vareni porad mi visi na nohach

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 8. 2016, 10.04

Syn se také vztekal, jen vyžaduje pozornost nebo něco chce a neumí to říct. Ono to praví vztekání ještě přijde, syn má dnes 16 měsíců a občas se tak vztekne až přestane dýchat ...

anett, 24. 8. 2016, 12.33

jejda, tak uvidíme. děkuji

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 8. 2016, 21.19

Nemáte zač, třeba zrovna bude klidná. Mlj syn teď neví co chce a přechází z jedné věci na druhou a pak se rozčiluje. Takže ho dám do nosítka a za chvíli řev. Dám ho do kočáru a řev, nechám ho capkat a za chvíli leze do kočáru .. a tak pořád dokola

vendy.z, 25. 8. 2016, 12.53

Tý jo...náš malý když dřív plakal, tak dlouho trvalo než se nadechnul, to bylo vždy napětí.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů