První zoubek

zobrazeno 784×

Vložil(a): Nikoll, 4. 8. 2016 19.52

Maminky, jak jste bojovali s růstem zoubků?? Nám teď začal růst první a maličká je taková lítostivá a ukňouraná. Kousátko odmítá, máte nějaký trik jak na něj? aby si dásně ochladila, případně zmírnila bolest?? Děkuji :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 19. 11. 2017, 16.17

problémy jsme až tak neměli, ale jsou ještě různé gely

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 21.48

U nás až v 11měsících. Byl ochotný kousat nen do plastové lžičky, a tu si nosil všude sebou

Minnie, 18. 10. 2016, 14.48

Obě dcery měly shodně první zub v 9 měsících, zatímco u mladší to bylo tak nějak v pohodě, občas zaplakala tak jsem namazala Calgel a byl klid, tak u starší jsme o zubech věděli už dva měsíce dopředu, slintala, brečela, měla teploty, hrůza. Calgel občas pomohl, občas ne. Nurofen zabral vždy jak na teplotu, tak na bolest.

nikolava, 17. 10. 2016, 17.07

Syn má 12 zubů a skoro ani nevíme o tom že mu rostou - občas je teda víc protivnej, ale to je tak vše...

Topik2, 17. 8. 2016, 7.50

Kupovali jsme různé geliky....chladilo chladitky....ale stejně byly nejlepší prstíky a ještě lepší ne vlastní u obou synů byly horečky,naladovost jsem ráda že už je to za nami

Nikoll, 11. 8. 2016, 8.37

Nám ani kousátko ani gel nic, nejraději má když si vezmu jen tílko a zašátkujeme se, kolikrát ani nestihnu vyjít z bytu a spí a je v klidu, dokud jí mám zašátkovanou

nikihiphop

nikihiphop, 10. 8. 2016, 23.58

No já ani nemuvím v 3 měsích malej měl už 2 zuby teď mu jsou 4 m a už mu roste 4.zub.. vyvadí jak turk...kousátko nepomáha dávam gel na dásně ale taky nic moc prostě musím houpat a kojit kojit kojit....prostě nějak uklidňovat nebo dám přesnídávku ona jak je studenější uleví to trošilinku..tohle období se prostě musí nějak zvládout s tím se musí počítat že dítě bude nerudný..není to nic příjemnýho zuby jsou nejhorší..pak to bude zas růst nohou to taky bude ještě teror na to sii pamatuji i já z mala bolest jak řezání za živa..

Minnie, 18. 10. 2016, 14.49

Jo jo růstové bolesti si taky pamatuju, je to pěkně hnusný a doufám že našim dětem se to vyhne...

Zuzka Čtvrtečková, 9. 8. 2016, 20.59

U prvního jsme měli Calgel a museli často mazat. Druhý syn jen slintá, má nateklé dásničky a zatím nic

vequi, 8. 8. 2016, 0.57

nám pomáhal Calgel,... namazat a uložit,... většinou se jí hned ulevilo a usnula

darzanka, 7. 8. 2016, 10.55

Máme jantarové korále a když má kňouravou, tak jí dávám na žmoulání kůrku od chleba nebo jí mám holt celej den na prsu. A v noci pokud začne poplakávat, tak hned taky kojíme. Calgel ani kousátka nám moc nezabraly

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů