Bezdudlíkové dítě

zobrazeno 2061×

Vložil(a): Zuzka Čtvrtečková, 2. 7. 2016 11.10

Milé maminky, co máte děti odmítající dudlík. Zajímá mě, jak jste řešili stejnou situaci. Starší syn neměl s dudlíky problém a nikdy si nežužlal ruce ani hračky. Mladší dudlíky odmítá -což mi nevadí ale používá jako dudlík mě - to mi taky ještě tak moc nevadí, ALE hlavně má pořád ruce v puse - při nejlepším obě. Jak je to pak s odnaučováním?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 12. 2017, 7.54

přejde to, dcera si pak tedy cucala palec a neodradilo jí nic, ale už je velká a také to nedělá )

dadinkamaminka, 5. 7. 2017, 13.10

Muj syn teda cucal vetsinou jen hracky, az ted ve 4 letech zacal s cucanim prstu. Kdyz ho vidim, tak mu je vyndavam z pusy a nebo ho obcas i placnu pres ruku, kdyz to udela hned potom, co ho napomenu Asi se nudi, zkuste pockat, treba se to odnauci

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 10.38

první nebyl dudlíkový a cucal ručky a přešlo to. Nevím jestli mělo vliv, že jsem mu je pořád vytahovala

AllaŠvecová, 2. 10. 2016, 12.11

Mala dudlik odmitala,tak mela prso. Ruce si cumlala taky,preslo to samo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 11. 2016, 11.38

Syna také přešlo cucání prstů, ale prso cucá pořád

janicka2, 22. 7. 2016, 13.29

Syn si žužlá palec, ale jen v posteli, tak to neřerším. Dudlík nechtěl od šesti měsíců.

darzanka, 20. 7. 2016, 15.04

Dcera se od narození na dudlík nadavuje. Místo toho žužlá ručičky, svoje oblečení a v noci pak svůj polštářek. Ještě jí teď rostou zoubky, tak je všechno pěkně proslintaný. Ale snad jí to prostě časem přejde..

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.25

Mladší také nechtěl dudlík, ale mě....Vydržela jsem to 18 měsíců

smazetka, 15. 7. 2016, 8.43

Já mám dva kluky ( 9 a 3 ) a ani jeden neměl dudlík. Kategoricky ho odmítali. Přes den to nebyl žádný problém. V noci si dělali dudlík ze mě. Většinou tak po 2-3 hodinách jsem to vzdala a nechala je u sebe v posteli, aby se vždy, když trošku procitli mohli "dyndnout" Párkrát zatáhli a zase spali dál. Bála jsem se, jak s odnaučováním, ale u staršího to proběhlo úplně samo a přesně ve 22 měsících jsme odstavili tím, že si prostě jednu noc nevzpomněl a pak už taky ne. U mladšího jsem odjela na pět dní se starším synem k rodičům s tím, že to tak vyřešíme. Po návratu, když mě viděl ve dveřích, bylo jeho první slovo DUDUU večer jsem si potřela bradavky citronovou šťávou. Pak ještě druhý den a bylo hotovo Sice ty dvě noci s brekem, ale už nechtěl.

dasza, 6. 7. 2016, 7.20

Pusa je objevovani..jasne ze si tam vse bude cpat..je to mimino..tomu dudlik fakt nezabrani...ja jim dudlik cpala na spani a v pul rice ho vzali na milost.

Nikoll, 4. 7. 2016, 18.38

Dcera chtěla dudlík jen pár týdnů, teď už ho zase naprosto odmítá, necpu jí ho, žužlá si občas prsty, občas hračky, teď si hodně začla brát kousátko tak čekáme na první zoubek. babička jí ale dudlík neustále cpe a pak se diví, že jí ho plive

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů