Výchova?

zobrazeno 1013×

Vložil(a): Leňulka, 25. 5. 2017 21.22

Dneska jsem zažila šok, naštěstí všechno dopadlo dobře ale ne vždy to tak dopadne. Dvě děcka tak kolem 10-11let letěli přes louku a rovnou na silnici hned před auto, ani se nerozhlédli, řidič to ubrzdil nejel nijak rychle ale i tak. A děcka z toho měli hroznou srandu. Já být tím řidičem tak vystoupím a napleskám jim. To jsou v tomhle věku tak hloupý a nebo je to rodiče neučili? Tohle nechápu, malé to vysvětluji dnes a denně a to je mimino

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivetkaprochazkova, 30. 8. 2023, 23.08

Myslíte si že moje děti budou na tom tak negramotné jako já? Já třeba jsem byla vychovávaná sice v rodině automechanika ale nikdo pořádně nezná ty moderní https://napovime.cz/navod/kontrolky-v-aute-a-jejich-vyznam/ kontrolky v autě. No a já se to určitě už učit nebudu, nemám na to čas. To raději pojedu příště na kole na ryby.

sestricka1989, 16. 7. 2017, 0.34

To je hrozný ... Taky synovi pořád opakují aby byl opatrný

Mygara

Mygara, 27. 5. 2017, 12.17

jim to rodiče taky třeba vysvětlují dnes a denně, ale jak nejsou pod přímým dozorem...

Kamila Pecharová, 26. 5. 2017, 22.56

Tohle znám dobře od babičky. Před jejich domem vede celkem dost frekventovaná silnice na vesnici. Stejně staré děti tam jezdí na kole a vůbec se nerozhlédnou.. Babička šílí, už jim to říkala několikrát, ale cizí děti.. co by ji poslouchaly, že? je to o jednou..

Janako

Janako, 26. 5. 2017, 17.28

Jednou jsem viděla něco podobného - větší děti na přechodu téměř skočily pod auto, naštěstí se nic nestalo, ale ty děti se vůbec nerozhledly! myslím, že jejich rodiče jim to říkali xkrat, ale prostě byly zaujatý hovorem a "zapomnely". To, že něco dětem stále říkáme, ještě nic neznamená...

vendy.z, 26. 5. 2017, 13.24

fuj, to musela být situace....myslím, že se smáli jen ze šoku

Cherrynka, 26. 5. 2017, 12.00

Měl by jim dma někdo vysvětlit bezpečnost

Katka

Katka, 26. 5. 2017, 11.07

Rozjívenci měli své strážné anděli bdělé.

Cherrynka, 26. 5. 2017, 12.00

Takové děti snad ani nic nevnímají, když jsou v radostném afektu

Zdeňka S., 26. 5. 2017, 10.41

To je fakt, já to dceři vysvětluju taky pořád dokola....oni si to neuvědomují ale kdyby se něco stalo,tak chudák ještě ten řidič. Já bych je asi vážně vyliskala.....

Cherrynka, 26. 5. 2017, 12.01

Musí se to opakovat stále říkám, že opakování je matka moudrosti

Adrianita, 26. 5. 2017, 9.57

Už jsou velcí a určitě ví, ale to bohužel často nemusí znamenat, že si budou dávat pozor. I starší se baví skákáním pod vlak, jezdí mezi vagónama šaliny atd. atd.

Cherrynka, 26. 5. 2017, 12.01

No hlavně že z toho měly srandu..... mě to jako sranda nepřijde...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů