Nevýchova o výchově prvorozených dětí

sledováno 1× zobrazeno 2115×

Vložil(a): Katka, 5. 5. 2016 17.40

Dívaly jste se? Pokud jste nestihly, můžete si přečíst stručný výtah toho, o čem Katka Králová na webináři mluvila, zde: http://bystre-deti.cz/vytah-webinare-prvorozene-deti/

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 29. 12. 2017, 6.06

já to také právě většinou nestihnu

petym, 15. 8. 2017, 15.47

právě jsem shlédla první díl a líbil se mi. jsem zvědavá jestli to zanehá ovoce

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 16.58

Já jí bohužel vždycky prošvihnu, tak třeba někdy se zadaří

dáša, 6. 5. 2016, 15.46

Mně tentokrát Nevýchova bohužel utekla, oceňuji prodloužení doby, kdy se dá podívat. Příště určitě mrknu.

dasza, 6. 5. 2016, 6.31

Divam se na vsechny co stiham..nemam kurz nevychovy.ale ef.vychovy.a je to v podstate to szejne.jinak nevychovu doma praktikujem a jedinek kdo se musi poradnr zamyslet nad prvorozen je otec;) ten stale a porad dela chyby;)

Katka

Katka, 6. 5. 2016, 6.51

U nás jsme prvorození oba, ale na manželovi to nezanechalo následky zato já jsem ovlivněná hooodně.

dasza, 6. 5. 2016, 7.40

I ja...otec je jedinacek..a to je este horsi nez byt prvorozeny

Alexandra, 5. 5. 2016, 23.51

http://www.promaminky.cz/clanky/vychovne-styly-a-nazory-122/chci-abychom-byli-se-synem-oba-spokojeni-316 Tady psala jedna z našich maminek o tom, co jí kurz přinesl konkrétně a jak na ní působí. Brzy bude pokračování, už si prošla celým kurzem Výchova Nevýchovou.

Alexandra, 5. 5. 2016, 23.48

Já jsem se dívala. Jsem ráda, že jsem se mohla ujistit, že intuitivně na prvorozenou dceru působím bez těch "záseků", o kterých Katka mluvila. Občas jsme s manželem narazili na srovnávání (ani ne tak mladší x starší, ale třeba sestřenice, kamarád atd.) a opakovaně jsem mu říkala, že to není dobré, že si pak dcera bude připadat vždycky "horší". Katka mi to potvrdila, takže jsme to téma doma zase otevřeli a uvidíme, třeba se tatínek "pochlapí" Jinak je určitě fajn si na on-line kurz udělat čas, i kdyby to mělo být jen na strovnání vlastních myšlenek. Někdy zazní něco, co víme a je dobré si to zopakovat. Pro některé maminky určitě v on-line workshopech jsou nové a celkem revoluční myšlenky. Plně souhlasím, že i na mj vkus bylo často dost ve videích "omíláno" pořád dokola a bylo to zdlouhavé. Já jsem i o tom přímo s Nevýchovou mluvila a vím, že to byl jeden z bodů, na kterých chtějí zapracovat a toto video bylo už mnohem věcnější a odsejpalo. Další výhoda je zpřístupnění po delší dobu dne - od 12 do půlnoci. A v neposlední řadě vidím jako výhodu možnost koupě jejich kurzu na splátky (až 5 splátek) a hlavně možnost vrácení peněz (bez řečí) po 14ti dnech kurzu (kurz má celkem 5 týdnů), pokud rodiče uvidí, že pro ně kurz není přínosný. Já jsem měla možnost si kurzem projít a je pravda, že se jedná o ucelený komplex informací, pěkně zpracovaný a intenzívní, takže to rodiče "nutí" denně s dětmi (i sebou) pracovat a po těch pěti týdnech už toho spousta jde tak nějak samo.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 5. 2016, 21.42

škoda že už video není přístupné

Minnie, 5. 5. 2016, 21.12

Nekoukala jsem, ale souhlasím že bych ocenila možnost podívat se kdy se mi to hodí. Aspoň 24 hodin kdyby to bylo dostupné...

papaaja, 30. 9. 2016, 13.57

Poslední webinář opakovali, tak třeba se z toho stane tradice.

snany, 5. 5. 2016, 17.48

Dívala jsem se asi cca 40minut a pak jsem u toho usla, nevím jak dlouhé to bylo. Určitě přínosné, uvítala bych aby video bylo přístupné delší dobu než jen 12 hodin a mohla ho shlédnout třeba i vícekrát. Bohužel placené kurzy jsou příliš drahé.

Katka

Katka, 5. 5. 2016, 18.04

Souhlasím, tohle byl první webinář, který jsem zvládla, ty ostatní přístupné až večer už jsem nestíhala. Je škoda, že je to dostupné jen krátce, myslím, že alespoň 2 dny by nikoho nezabily ;o) Trvalo to asi přes hodinu a byl to jeden z prvních stručnějších, což jsem ocenila. Na těch počátečních videích byla Katka šíleně rozvláčná a jednu věc byla schopná dokola opakovat hodinu a pak zase v řešení byla zbytečně moc stručná, ale to je asi cíl, nalákat na kurz. Taky bych si ráda poslechla i ty předchozí webináře, ale bohužel zatím dostupné nejsou a kdoví jestli budou.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů