Nevýchova

zobrazeno 1179×

Vložil(a): Janako, 1. 7. 2019 12.58

Znáte Nevýchovu?Praktikujete její principy?Zajímalo by mě,zda to opravdu tak funguje,jak vždy tvrdí její autorka ve videích 😊

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jancanoval, 16. 6. 2020, 13.09

ja znam svobodnou vychovu, ale s jasnymi hradnicemi. slysela jsem to v poradne, kam chodim, www.hanapucherova.cz, mohu doporucit konzultaci, jsou i po telefonu nebo emailem. Jana

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 22.13

neviem ci si mam dat radit od zeny ktora nema vlastne deti. to iste Jirina neviem uz aka, tiez jej knihy su bestsellery ale nema vlastne deti, a az mi bolo zle co tam niekedy radila. rady nevychovy nam pomohli pri nastupe do skolky, inak neviem no, nemam rada tento styl vychovy

Janahor, 19. 10. 2019, 14.10

Pravudelně su nechávám zasílat webináře, a zkouším praktikovat. Zatím ale se úspěch moc nedistavil 🤣. Tak nevím, kde je chyba. Možná nemám tolik trpělivosti, co by bylo zapotřebí. Malé je teď 18 měsíců a zkouší a objevuje, takže je to stále, nedělej to, nesahej tam atd a nevýchovné mezody zatím nezabírají. Teď jsem spíš zvažovala koupit si knihu respektovat a být respektován. Je to na stejném principu, ale levnější

Fuga

Fuga, 16. 7. 2019, 17.37

Něco použít jde, ale primárně se tím neřídíme

Ketris

Ketris, 13. 7. 2019, 12.03

Znam, nepraktikuju. Dama, co to vede sama nema decko a bude radit dalsim 🙄

Janako

Janako, 14. 7. 2019, 12.30

To mě taky překvapilo.Ale zas má dvě nevlastní.

Ketris

Ketris, 14. 7. 2019, 13.05

Jenze i tak je to velky rozdil

Cherrynka, 7. 7. 2019, 16.26

Znám jen ten název a to mi stačí. Zas nějaký trend nebo co?? :D

Janako

Janako, 8. 7. 2019, 21.06

Jak už jsem psala,název je zavádějící a nejde o to,že by se děti nevychovavaly.

Cherrynka, 9. 7. 2019, 22.50

Já vím, mě je to jasný prostě uvolněnější výchhova

Janako

Janako, 10. 7. 2019, 13.32

Tak bych to neřekla.Je to jiná výchova,kde jde mimo jiné o porozumění dítěti,bez bití...

Adrianita, 3. 7. 2019, 20.21

Měla jsem možnost projít celý kurz a hodně mi to dalo, ale přesto se nepovažuji za nevýchovného rodiče. Hodně jsem si díky tomu uvědomila, spoustu věcí neřeším, víc chápu své děti, mám čas pro sebe apod. Dál čtu (šnečím tempem) knížky v podobném duchu a pořád na sobě pracuju, a že je co zlepšovat. Ale nejsem robot a není mi přirozené opakovat věty apod. Když si z toho vezmeš to svoje, nebudeš nad tím moc přemýšlet, ale necháš se vést svým rozumem, intuicí a dětmi, tak ano, funguje to. Záleží z jakého úhlu to vezmeš. Takže záleží na tom, proč nad Nv uvažuješ, co doma řešíte za problémy apod.

petralak

petralak, 2. 7. 2019, 17.31

Pobavilo mě, jak je to vlastně jednoduchý, praktika typu, vysvětlím dítěti, že teď musíme do auta na nákup, ale pak půjdeme na hřiště a nebude se vztekat... nebo, že teď musí jít spinkat, aby mělo sílu na zítra a ono nebude pořád křičet... protože děti to pochopí, potřebuji vše vysvětlit a ony to pochopí.... ježíš!! Co jsem šílela, je to tak jednoduchý!! Bylo mi až do breku, že jsem tak neschopná matka... a tak jsem vysvětlovala, vysvětlovala a vysvětlovala a prd jsou tam dobrý postřehy, ale nefunguje to až tak zázračně jak se tam píše a říká....

dasza, 2. 7. 2019, 18.08

Ale to není o tom jen vysvětlovat a že děcko bude šlapat jak hodinky...

Adrianita, 3. 7. 2019, 20.16

Přesně. Ono do toho jde spousta rodičů s tím, že se naučím, jak ovládnout dítě bez odporu a vztekání, ale tak to nefunguje, bohudík.

V007A, 2. 7. 2019, 14.22

Vychováváme podle sebe a děti jsou hodné.

Nikoll, 2. 7. 2019, 11.40

My se snažíme praktikovat, ale spíše jsme si v tom našli to svoje, jak to vyhovuje nám. Ale musím říct, že za nás to rozhodně funguje. Dceři jsou tři roky, a nikdy jsme nezažili scénu v obchodě že něco chce, bude ležet na zemi a kopat kolem sebe vždy se s ní rozumně domluvím, a už teď sama ví, a nemusím jí připomínat co se smí a co ne

Janako

Janako, 2. 7. 2019, 14.26

Tak tohle syn naštěstí taky nikdy neudělal a to jsem ještě Nevýchovu neznala😊

Nikoll, 2. 7. 2019, 15.59

no já právě potkávám dost dětí takto, a moje dcera vždycky jen, mamí no tak to je fuj viď ale je pravda, že Nevýchova je hodně kontaktní a o komunikaci, a to také praktikuji a ještě jsem ji neznala, ale teď se hodí a dobré rady si tam vždy najdu

Leňulka, 2. 7. 2019, 19.41

taky jsem ještě ani nevýchovu neznala a nikdy jsem s dcerou v obchodě ani jinde neměla problém. Nikdy nedělala scény, že něco chce koupit a nebo být na hřišti, vždycky stačilo vysvětlit a teď ve 3,5letech stačí říct ne nebo až příště

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů