Pád z výšky

zobrazeno 2187×

Vložil(a): Leňulka, 28. 3. 2017 15.31

Maminky padlo vám někdy odněkud (gauč, postel, přebalovák) miminko? Čtu takové případy každou chvíli a já to teda nedokážu pochopit, dcera má 13,5m a nikdy odnikud nespadla, neměla možnost. A že teď po výškách leze sama ale jsem pořád s ní tak nemá možnost odněkud padnout. A malá miminka? Copak je nechávají bez dozoru? Je nás doufám víc, co se jim to nikdy nestalo

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 15. 9. 2017, 6.00

ono je rozdíl, jestli máte jedno dítě nebo více , pak už se to při lezení apod. stát klidně bohužel může, protoře nemůžete být na dvou místech zároveň

misalla, 18. 4. 2017, 21.32

Taky se mi to stalo, je to mžik a člověk to prostě neuhlídá.

Zlata1, 18. 4. 2017, 14.22

Nám se to taky stalo. Dcera je už sice větší, ale spadla mi ze schodů. Sice se jí nic nestalo, ale bylo to dost ošklivé.

LucieS

LucieS, 7. 4. 2017, 8.18

Stalo se mi to minulý týden Malou (3,5 měsíce) jsem měla vedle sebe na gauči a připravovala se na kojení. Jenom jsem se pro něco otočila na druhou stranu a bylo to. Naštěstí to bylo z malé výšky a krom asi minutového breku se nic nestalo. Ale dávám si teď většího majzla.

veru.veru, 1. 4. 2017, 17.04

To máte štěstí, jako miminka mi sice nespadla, manželovi jednou dcera, byly jí 3 měsíce z gauče, jinak v pořádku. Zato syn, sotva začal chodit, byl jako neřízená střela, neustále někam lezl, šplhal a taky padal. Ale vždycky naštěstí v pořádku.

Blankasiro, 30. 3. 2017, 20.37

Stalo se mi, stačilo se sehnout pro spadlou plenku. naštěstí se nic nestalo

Kikinka30, 30. 3. 2017, 15.46

Jako mimco ne,to jen lezi...ale jak leze a vstava,je to hned,ja jsem v pozoru,ale boura hlavou do skrine,smeje se a rekne bum

vendy.z, 30. 3. 2017, 13.04

To je hned.. Nelze za to rodiče odsuzovat. Vy třeba máte jen jedno dítě, ale představte si, že máte třeba dvě a to jedno zrovna spadne tak ho utěšujete a mezitím do druhé někam vleze a spadne taky...

Lenourecek, 29. 3. 2017, 23.46

Syn také spadl z postele​, stalo se to během vteřiny a naštěstí byl v pořádku

Jana82

Jana82, 29. 3. 2017, 17.47

Když byla dcera miminko, tak to ne, ale jak začala lézt, tak bohužel ano.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů