Borůvka na palci u nohy

zobrazeno 3277×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 1. 8. 2018 21.12

Minulý týden si starší syn na kamenech u řeky celkem šeredně rozsekl patu.. Ještě že je manžel moc šikovný, stáhnul mu to mašličkami, babička poradila "zázračný" gel do ran a zahojilo se mu to celkem rychle.. Už třetí den šel s ponožkou na noze do bazénu.. Dnes si pro změnu na koupališti hodil na palec plastovou skluzavku a získal tím modrý palec, který mu museli na chirurgii propíchnout a do vody už zase nemůže.. :( je třeba, aby to měl v čistotě, první dva dny určitě ne, ale napadá někoho z vás něco, do čeho bychom mohli nohu zabalit (ploutve nemám), aby se prst nenamočil? Nemá někdo z vás zkušenost? Lituji ho, brácha se cáká a on bude jen koukat..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Furciferka

Furciferka, 8. 8. 2018, 23.54

Výraz "borůvka" mi líbí Nikdy předtím jsem neslyšela. U nás se tomu říká "štěnice".

Kamila Pecharová, 9. 8. 2018, 22.39

Je pravda, že přijeli známí z Kadaně (z druhé strany republiky než my), také chvíli nevěděli o čem mluvím a pak říkali taky štěnice to mi přijde ale jako kdyby měl breberky

Mygara

Mygara, 5. 8. 2018, 7.04

igelit a ten oblepit izolepou, ale po koupání hned sundat, jinak na sádru cosi je, ale to bylo na ruku, zda i na prst nevím

Jarka mmm, 4. 8. 2018, 16.19

Já bych ho s tím teda do vody nepustila ,nic neprodusneho byvh nedavala.

Kamila Pecharová, 4. 8. 2018, 16.35

Nejhorší je, že teď jsou tyhle vedra, on má vlastně jen takovou malou část nohy, která do vody nemůže a bohužel se pořádně chudák nesmočí.. dnes mu to zase prasklo.. Bude to opravdu na dlouho

Jarka mmm, 4. 8. 2018, 18.42

Tesla ie blbý no,ale asi se nedá nic moc dělat..

Mildret, 3. 8. 2018, 23.36

Já jsem měla rozseklý palec a vždycky jsem na to dala jen sáček a pořádně utáhla. Koupali jsme se v rybníku a nikdy se mi to nenamočilo. Asi bych dala tu potravinovou fólií

Žofinka

Žofinka, 3. 8. 2018, 6.41

Jsou takové gumové návleky na prst, vypadá to jako kondom, ale nevím, zdá dělají velikost i na palec u nohy

Aliisha

Aliisha, 2. 8. 2018, 20.42

Napadá mě potravinářská folie a nebo gumová rukavice.

Janna, 2. 8. 2018, 11.56

Sáček, ale po koupání hned sundat. Nebo ustřihnout gumovou rukavici.

porsche, 2. 8. 2018, 10.02

Nekde jsem cetla kdyz se treba poreze prst tak aby se nenamocila naplast navlect na nej dlouhy balonek,nemel by pustit vlhkost dovnitr

Janako

Janako, 2. 8. 2018, 9.13

Raději bych s tím do vody vůbec nechodila.

NiFee

NiFee, 2. 8. 2018, 8.40

jedine nejaký sacik ale tam sa to bude parit

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů