Pomocník v kuchyni

sledováno 1× zobrazeno 2355×

Vložil(a): NikolaJ, 4. 2. 2017 22.04

Maminky, pomáhají vám děti v kuchyni? Co všechno jim dovolíte? Náš mladší syn to miluje, pomáhá rád. Ke sporáku ho nepustím, z toho mám strach, aby se neopařil, ale když vařím bere si svůj malý hrnec a vyžaduje vodu a vařečku a vaří na stole:-) Míchá těsta, vykrajuje, ochutnává. Jen ho musím trochu usměrňovat, jedna z jeho oblíbených pohádek je Jak pejsek a kočička vařili dort, takže pak chce všude sypat všechno:-D

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 24. 6. 2021, 8.46

Syn mi v kuchyni pomáhá jak kdy. Podle toho co vařím a jakou má zrovna náladu. Pečení ho ale baví. Sype do robota mouku, cukr, atd. Tak to by mu šlo . Vloni prošla naše kuchyně velkou rekonstrukcí. Objednali jsme si nové skříňky atd. z https://www.hmnabytek.cz/kuchyne/ a koupili jsme si nové kuchyňské spotřebiče, tak teď máme kuchyni takovou přehlednější a i mně se v ní lépe vaří .

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 12.38

to malá pomáhá zatím tak, že mi dělá kouli u nohy .-)

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 21.34

Teddy ve 12 m má stolicku u linky, kontroluje vstupní ingredience, jestli jsou ok, kontroluje dění na lince a ochutnava všechny slupky ze zeleniny, syrove brambory a pak ty vařené a má radost, že už jsou jedlé ☺

Jana82

Jana82, 14. 2. 2017, 19.11

Dcera, bude mít 18 měsíců a hrozně ráda míchá a má ráda přelívání vody do hrnků. Zametání je taky u nás v oblibě.

KaterinaV, 14. 2. 2017, 10.54

Naše rok a půl stará dcera, ještě moc v kuchyni nepomáhá, ale na Vánoce se zapojila se zdobením perníčků, měla je krásně nakousané jinak všechno od maminky odkoukává a ve své kuchyňce vaří kafíčka pro návštěvy. Je velký pomocník při úklidu umytého nádobí z myčky, zvládne uklidit příbory a svoje talířky na své místo. Je to šikulka moje

uglyduckling, 13. 2. 2017, 17.52

Náš Ondra bude mít za pár dní už druhé narozeniny a snažila jsem se ho zapojit do pečení vánočního cukroví - hlavně tedy válení těsta a vykrajování perníčků, ale musím říct, že ho to moc nenadchlo. A taky jsem měla dost strach, protože stál na židli a já se nemohla pořádně soustředit, protože jsem pořád hlídala, aby nespadl. Co ho ale baví hodně je "umývání nádobí" - tedy spíš cachtání ve vodě a utírání nádobí - zatím mu ale dovoluju jen plastové. Muž je kutil a rád pracuje se dřevem a zrovna nedávno jsem se s ním na téma učících věží bavila, tak slíbil, že nám ji vyrobí .... no, vzhledem k tomu, že by se nám hodila dřív než bude Ondráškovi 15 let, tak to budu muset asi pořešit jinak

rmarci, 13. 2. 2017, 12.59

Můj 17. mes. syn pomáhá ve všem, rád uklizí v kuchyni nepořádek luxuje, miluje kdyz varim ej vzdy pri ruce a dela to co ja

ustarana, 12. 2. 2017, 23.21

Moje děti pomáhají moc rádi. Jsou ještě malí, takže pomoc je spíš ve smyslu, podej, odnes, přines, ukliď, zamíchej, nasyp, přidej... . Ale aspoň se učí, jak to v kuchyni funguje a že vaření má nějaký postup, který se musí dodržovat.

pouzarovaj

pouzarovaj, 12. 2. 2017, 20.52

Moje dcery pomáhají velmi rády, dovolím jim míchat, sypat, přelívat a hrát si ve dřezu:)

hhranolka

hhranolka, 12. 2. 2017, 15.38

Dcerku poustím jiz k hodně vecem, napriklad, kdyz se peče, tak sype všechny přísady do mísy, já jen hlídám patřičné množství. Mixerem mixuje(já ho přidržujui), vymazava mísu, nalévá testo... a vše ochutnává. Ted uz dostává i příborový nůž(ostřejší) a sama si krájí ovoce, zeleninu, sýry...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů