Klasické pohádky

zobrazeno 1465×

Vložil(a): Eliška Kozlova, 6. 10. 2018 2.14

Mají vaše děti rády klasické pohádky? A raději četné nebo vypravene? U nás pouze zjednodušeně vypravene. Nejoblíbenější je O veliké repe, samozřejmě tam musí vystupovat, členové rodiny a naši rodinní mazlicci, potom O Budulinkovi. Nejstarší měl rád O červené Karkulce :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

zuzankabrum, 26. 10. 2018, 9.43

Naše děti milují ty básničkové pohádky ze Špalíčka pohádek. Byla jedna Mařenka, krásná jako panenka.... a tak. Už od roka dokončovaly ty verše samy.

Eliška Kozlova, 26. 10. 2018, 12.57

Hodně jich psal Hrubin, taky je mám moc ráda, hezky se recitujou

WeruskaSK

WeruskaSK, 15. 10. 2018, 22.37

klasicke mi pridu prilis drsne, napr cervena ciapocka, vyhybala som sa jej a nakoneic svagor ked mi syna strazil tak mu precital... ale pocuvaju na CD vsetky tie klasicke

Nikoll, 14. 10. 2018, 18.52

Dcera má ráda klasické pohádky o princeznách hlavně, když tam není, musíme je dodat ale teď u nás ve městě bylo divadlo a hráli pohádku O veliké řepě a to se jí moc nelíbilo

Mygara

Mygara, 13. 10. 2018, 20.57

Měli nejraději vyprávěné když byly menší tak klasické a později už úplně smyšlené srandovní spíše příběhy

Fuga

Fuga, 10. 10. 2018, 13.09

To je jasné že je mají rády ale také mají rádi když jim vyprávím nějaké smyšlené příběhy nejlépe když tam oni sami vystupují

Eliška Kozlova, 9. 10. 2018, 22.31

Tak bych řekla, ze klasické pohádky, raději poslouchají holčičky i když jsou i výjimky, ale je pravda, ze se postupem času museli zjemnit, přeci jen v originále to je opravdu horor

Minnie, 9. 10. 2018, 17.13

Mají rády, čtené, já moc vyprávět neumím a hlavně se mi večer už ani nechce přemýšlet ale čteme hodně

Eliška Kozlova, 9. 10. 2018, 22.33

Me se zase nechce číst, protože jsem KO, nejraději jim říkám Polamal se mravenecek, Veselá mašinka a Pernikova chaloupka od Hrubina, to umím zpaměti

porsche, 7. 10. 2018, 10.39

Cteme detem hodne,maji radi klasicke i novejsi treba velrybu Gerdu nebo pavouka Cenka

JanaH, 7. 10. 2018, 8.38

Já ty klasické pohádky moc nemusím, teda spíš některé. Není mi totiž příjemné číst nebo vyprávět dětem, že například nevlastní rodič zavede děti do lesa, protože se jich chce zbavit (Perníková chaloupka) nebo že macecha chce zabít nevlastní dceru (Sněhurka). Ale třeba O veliké řepě je fajn U nás frčí hlavně knížky o zvířátkách. Ale jinak mají kluci rádi knížky a pohádky jakékoli a v jakémkolik množství. Před spaním někdy pohádku vyprávím (vymýšlím si je) nebo nějakou čteme.

petralak

petralak, 8. 10. 2018, 7.30

Já naposled četla o Červené Karkulce a úplně jsem zapomněla, že vlka rozparou a náplní kamením... Tak to zatím nemusíme

Aliisha

Aliisha, 6. 10. 2018, 22.23

Čteme vše, dokonce i moje knihy

Katka

Katka, 7. 10. 2018, 10.40

Dcera už čte taky knihy pro dospělé 😉naštěstí nečteme žádný brak 😉

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů