Jak naučit dítě včas na záchod??

zobrazeno 2810×

Vložil(a): Zlata1, 30. 1. 2017 14.59

Mému synovi je čtyři a půl let, už si nevím rady jak ho naučit aby na záchod chodil včas. Každou chvíli má caknuto v trenkach nebo i se rovnou více počura. Je mu jedno, že má mokré trenky, ale když se nevím zabaví nebo se kouká na pohádky chodí většinou na záchod až v krajních mezích a to má už hodně v trenkach. Nevíte někdo jak syna naučit aby chodil dřív než už to pak má v kalhotech? I když mu říkám, že o nic nepřijde když se půjde vyčůrat dřív, ale nějak to nefunguje. On to bere jako obtěžující a tak chodí až na poslední chvíli.....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Petruskarasovska, 12. 3. 2021, 15.10

nám se dcera pokakávala až do 4 let bylo to fakt tezké ji naucit na záchod. https://defekace.info/otazky/ruzne/pokakavani/ tady s váma sdílím dobrý clánek, vyhledali jsme tam i lékarskou pomoc vám drzím pesti!

Žofinka

Žofinka, 29. 11. 2017, 3.12

tak to je fajn rada, ať se o počůrané trenky pak postará

Mygara

Mygara, 7. 2. 2017, 15.55

tak to byla dobrá rada ho zapojit

Zlata1, 1. 2. 2017, 13.44

Dala jsem na řadu jedné maminky a řekla jsem synovi, že pokud bude mít počítané spodarky, tak že si to pak sám vypere a zatím to zabírá a je suchý...

gosa22, 31. 1. 2017, 22.49

připadá mi už dost velký na to, aby se počůrával...řešila jste to s pediatrem? může se jednat i o nějaký problém...i když vím, co myslíte, syn mi to občas dělá taky, ale je mu o rok míň a má velmi zřídka maximálně trošinku cvrknuto...prokonzultovala bych to...může to souviset i s fází odplenkování, probíhalo to v pohodě? mně se vyplatilo nechat syna rozhodnout, kdy je připravený být bez plínek...počkal si do dvou a čtvrt, odplenkovaný byl za 5 dní, měl celkem asi 5 nehod a po tři čtvrtě roce už spal i v noci bez plín...takže za mě nespěchat, dítě samo ví, kdy je jeho čas (samozřejmě pokud mu není už tři a víc)

benca, 31. 1. 2017, 21.47

presne ako pisu ostatni posielat ho, mala si nezvykne cvrknut, ale ked ju neposlem sama ide malokedy akoby dlho vydrzala

kamca80, 31. 1. 2017, 10.08

Měla sem dlouho to samé u dcery, prostě to chce čas, ted mám 2 a půl letého syna, bez plínek je už přes půl roku, ale celého toho půl roku se mi pokakává, prostě každý den to má v trenkách, nemá problémy, že by měl zácpu, ale prostě na záchod chodit nebude, z toho sem zase hotová já a už nevím co s ním dnes už to máme taky za sebou.

gosa22, 31. 1. 2017, 22.53

syn mi to párkrát ze začátku odplenkování taky dělal, měl problém s tím, že bobek padá do nočníku, tak to pouštěl do slipáčů...naučili jsme ho kakat rovnou do záchodu a věřte mi, že jsem mnohem radši a problém byl vyřešen

kamca80, 1. 2. 2017, 12.21

bohužel u nás ani ten záchod nefunguje, vyčůrá se tam, ale na velkou tam nepůjde ani za nic

gosa22, 1. 2. 2017, 12.45

zkuste se ho zeptat, co by mu pomohlo, aby se šel vykadit? kde by chtěl kadit, co k tomu potřebuje? rozeberte to s ním, je dost velký na takový rozhovor, třeba na něco přijdete

kamca80, 1. 2. 2017, 13.33

mockrát sme zkoušeli i tohle, zrovna dneska, kdy to teda měl až na zádech, jak mi už ani neřekl, že se pokakal a rozsedl to, šel rovnou do vany, kde plakal a ukazoval, jak se chodí na záchod, že už tam půjde. Prostě pořád dokola to samé

Lenourecek, 30. 1. 2017, 21.32

Posílat ho, připomínat mu to ...

snany, 30. 1. 2017, 21.18

Nenaučíte asi nijak chce to čas, je kolem nich spoustu zajímavých věcí tak proč řešit učurnutí. Dcera se chovala naprosto stejně

Aliisha

Aliisha, 30. 1. 2017, 21.04

Asi myslet za něj. Hlídat, kdy byl naposled a hnát ho na wc.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů