ANGLICTINA - OD KEDY?

zobrazeno 1201×

Vložil(a): WeruskaSK, 4. 5. 2018 0.20

suhlasite s anglictinou s dietatom do 1 roka? ma to vyznam a realne vysledky? ak nie tak kedy zacat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

LukasovaH, 3. 8. 2020, 9.30

Dobrý den, já si myslím, že by děti mohly s angličtinou začít během prvních let už ve školce, myslím od 3 let.

Mygara

Mygara, 10. 5. 2018, 13.38

záleží jak intenzivně to prožíváte .-), ale smysl to má, i když pochytí jen pár slovíček, ale osobně bych se snažila spíše jen doma

WeruskaSK

WeruskaSK, 29. 9. 2020, 14.16

len doma sa bojim aby som ich zle nenaucila, zly prizvuk zla vyslovnost a gramatika, tiez este obcas tapam, vela veci som uz zabudla z anglictiny

Fuga

Fuga, 9. 5. 2018, 7.47

do roku to nemá cenu, pokud není tedy dvojjazyčná rodina, něco pochytí, po roce už ano, ale jen tak lehce hravou formou

Mildret, 7. 5. 2018, 23.18

Angličtina se nikdy neztratí ale určitě bych ji neučila záměrně

Jamu, 7. 5. 2018, 16.00

Pouštím synovi anglické pohádky a písničky. Něco i opakuje(třeba čísla, tvary, barvy). Je mu 20mesicu a rozhodně si nemyslím, že by to bylo špatně,naopak.

dadinkamaminka, 6. 5. 2018, 23.38

Toto tema me uprimne vytaci. Nesouhlasim s vyukou anglictiny do 10 let. Dite zije v cesku, takze se proste nejdriv ma naucit cesky poradne a pak az nejaky dalsi jazyk treba. Ale kojence/ batole ucit anglicky, to mi hlava nebere proste. Asi jsem divna. Toto neschvaluju proste.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 5. 2018, 11.01

Pouštění anglických písniček je fajn ale jinak bych cíleně neučila

Sabaha, 5. 5. 2018, 13.27

U malých dětí nejde ani tak o učení cizího jazyka jako spíš o náslech a pochycení intonace,rytmu a přízvuku. "Učení" probíhá formou hry, takže dítko ani neví, že se učí. Rodič musí nicméně chápat, že dítě cizím jazykem ještě dlouho mluvit nebude. Každopádně později pro něj bude jazyk přirozený. Podle jednoho dokumentu BBC, když dítě slyšelo cizí řeč do 6m věku, bylo pak schopno později reprodukovat všechny zvuky v daném jazyce, i když v češtině neexistují. Takže nějaký smysl to má

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 5. 2018, 21.13

hmm tak to by stacilo pustat mu od narodenia anglicke cd alebo hovorene slovo. fajn ze to niekto vyskumal

vaniilla, 4. 5. 2018, 23.52

Do roka mi to přijde brzo, ale to je na každém. Pokud jsou dvojjazyční rodiče,tak proč ne.

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 5. 2018, 10.31

tak ak su dvojjazycni, ani kurz netreba )

Adrianita, 4. 5. 2018, 21.00

Cíleně bych tak brzy nezačínala, pokud bych k tomu neměla konkrétní důvod.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů