Předporodní kurzy

zobrazeno 191×

Vložil(a): petrao, 27. 6. 2016 17.45

Taky jste si plánovaly jak budte v těhotenství chodit na různé kurzy, cvičit apod.? Já jsem nakonec stihla pár lekcí těhotenské jógy ale pak jsem z nedostatku času cvičila podle youtube...Překvapilo mě, kolik možných kurzů pro těhotné existuje. Které jste navštívily vy?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Rulficka48

Rulficka48, 28. 10. 2016, 13.57

Pro mě je super kurz plavání

Lusesita25, 10. 10. 2016, 18.02

Premyslela jsem nad tim, ale nakonec jsme na zadny nesly.

Topik2, 24. 8. 2016, 23.28

Nechodila jsem nikam u prvního syna jsem nestíhala a u druhého to jsem měla kurz doma....jak se těšit na druhé dítě když vám to první pije krev

Zuzka Čtvrtečková, 28. 6. 2016, 17.36

Chodila jsem pravidelně na těhotenské plavání a byl to nádherný odpočinek. Učily jsme se tam správně dýchat v době předporodní a jelikož kurz vedla porodní asistentka, dostaly jsme spoustu cenných rad.

Blankasiro, 28. 6. 2016, 15.24

Byla jsem na kurzu nošení v šátku, nebyla jsem si vůbec jistá jak vázat...no a nakonec jsme stejně nenosily

petrao, 28. 6. 2016, 16.25

tak to je škoda...

Alexis01, 28. 6. 2016, 14.10

Nebyla jsem a ani mě to nelákalo a cvičit jsem taky nechodila ale u druhého bych chtěla mít nějaký pohyb navíc.

petrao, 28. 6. 2016, 15.10

u druhého máte spíš dost pohybu s tím prvním

Minnie, 28. 6. 2016, 10.37

Nikam jsem nechodila, jen u prvního téhotenství jsme byli s partnerem na minikurzu přímo v porodnici, trvalo to asi hodinu, řekli nám co s sebou do porodnice a co porodnice poskytuje, dostala jsem prenatal box, řekli nám jak to u nich chodí, ukázali nám kde se hlásit až přijedem k porodu, kde je kuchyňka, sesterna atd, a hlavně byla prohlídka sálú a pokojů, to jsem kvůli tomu chtěla, abych viděla do čeho půjdu a nešla do neznámého.

Minnie, 28. 6. 2016, 10.37

Nikam jsem nechodila, jen u prvního téhotenství jsme byli s partnerem na minikurzu přímo v porodnici, trvalo to asi hodinu, řekli nám co s sebou do porodnice a co porodnice poskytuje, dostala jsem prenatal box, řekli nám jak to u nich chodí, ukázali nám kde se hlásit až přijedem k porodu, kde je kuchyňka, sesterna atd, a hlavně byla prohlídka sálú a pokojů, to jsem kvůli tomu chtěla, abych viděla do čeho půjdu a nešla do neznámého.

petrao, 28. 6. 2016, 11.57

aspoň člověk ví do čeho jde a co všechno si s sebou zabalit

veru.veru, 28. 6. 2016, 7.14

Nechodila jsem nikam,jen na kurz tatínka u porodu,dnes už to ani nemusí být.

skřítek, 27. 6. 2016, 22.31

Také mi předporodní kurzy přijdou zbytečné. V dnešní době je k dispozici nepřeberné množství informací a připravovat se na nějakém kurzu na porod už mi přijde úplně postavené na hlavu. Stejně je vše nakonec úplně jinak než si naplánujeme a pak může být žena zbytečně zklamaná. Navíc věřím, že každá z nás ví intuitivně co dělat a co ne, příroda nejlíp ví jak vše zařídit...

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight